Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy megszakadt terhesseg utan...

Egy megszakadt terhesseg utan vizsgalatok?

Figyelt kérdés

Elment a babam, tegnap mutottek. Korai terhesseg volt, felszivodott az embrio csak a petezsak maradt.

Milyen vizsgalatokat kerhetek ezzel kapcsolatban? Tudom, hogy 3 utan vizsgalnak ki rendesen, de amit en is megkerhetek haziorvostol akar, azt szeretnem mar most. Megnyugtato lenne kizarni nehany dolgot a kovetkezo terhessegemre nezve.


2020. nov. 13. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvos csak olyan alapvizsgálatokat kérhet amivel nem mész semmire. Szakorvos tud csak kiírni speciális vizsgálatot.
2020. nov. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is sajnálom, hogy ez történt. Valószínűleg 1 alkalom miatt nem fognak vizsgálatra küldeni, de magánúton is el tudsz menni. Dokik leráznak, hogy gyakori eset sajnos. Nem írtad, hogy volt e már bármilyen vizsgálatod. Mi lombikra járunk, így elég sok vizsgálaton túlvagyok. Volt már 2 vetélésem is. Háziorvos valóban nem tud ebben segíteni.

Amit akár magánúton megnézethetsz, de utána menj dokihoz az eredménnyel: hormonvizsgálat 3. és 21.napon, cukor/inzulinterhelés (3pontos). Ezekkel szoktak kezdeni többnyire.

Mivel én sok vizsgálaton túlvagyok már, én kaptam egy összetettebb listát az intézetben, belinkelem, hátha szükséged lesz rá (de remélhetőleg nem):

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__vetel..

2020. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is elvetéltem sajnos egyszer 7 hetesen de nekem spontán megindult a vetélés. Rá egy hónapra már pozit teszteltem. Nem mondom ,hogy nem nehéz a mai napig mert bennem van a félelem ,hogy újra megtörténik de probálok pozitivan hozzá állni. Szerintem nincs feltétlenül gond veled ha egyszer megtörtént.Kivánom ,hogy mielőbb megnyugodj és bővüljön a család. 15+5 hkm
2020. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!