Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismamák, hogy...

10 hetes kismamák, hogy vagytok? Milyen vizsgálatokon voltatok, mire mentek mostanság?

Figyelt kérdés

Gondoltam, megoszthatnánk egymással a tapasztalatainkat :)


Én 3. hete folyamatosan hányok, naponta 2-3 alkalommal, más tünetem igazából nincs. 7+1 naposan voltam utoljára dokinál, akkor 10 mm-es volt a babám, szívhanggal, legközelebb csak a 12. heti kombinált genetikaira megyek.


Amúgy sehol nem voltam, se labor, se semmi, a doki és a védőnő is azt mondta, nem kell semmi a 12. hét előtt, söt, a védőnő a kiskönyvet sem akarja odaadni addig. Hát, ez kicsit fura nekem.


Most azon izgulok, mit látnak majd a 12. heti UH-n...



2020. szept. 17. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a 10. hétre már túl voltam a második uh-n, félszáz háziorvosi látogatáson (bár ott csak a táppénz miatt) és a védőnőn, aki kiadta a kiskönyvet. Most 12 hetes vagyok, jövő héten megyek laborba, utána héten a fogászatra, utána a következő uh-ra. Azért nekem is fura, hogy a könyvet nem adták ki és nem küldtek még semmire
2020. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pl meg nem voltam orvosnál se (panaszmentes vagyok) mert a 12. hétig úgyse merem teljesen beleélni magam. Egyébként ha egészséges vagy akkor a legtöbb amit tehetsz hogy próbálsz egészségesen élni.

Szerintem most amúgy is jó kerülni a kórházakat és más egészségügyi intézményeket.

Türelem :)

2020. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár tavaly voltam terhes,remélem nem gond, ha így írok. Emlékszem ilyentájt kezdtem jobban lenni, megszűntek a 9. hétre a késszerű szúrások a méhemben. Ilyentájt kezdett klassz lenni a terhesség. Bár a savam miatt sokat öklendeztem, undorodtam a kávétól, és puffadtam kicsit. Ilyenkor várakozó fázis volt, mert 9 hetesen nézték előtte a babámat, majd genetikai uh.-ra vártam, ezt a 13+2. napon nézték. A kiskönyvemet 7 hetesen készítette a védőnő, szóval ez nekem is fura.
2020. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 6+3 hetesen voltam először vizsgálaton, már volt szívhang, 10 hetesen megyek újabb vizsgálatra, két nap múlva, akkor lesz éhgyomori vérvétel, ultrahang és utána küldenek a védőnőhöz meg elmondják hova kell még mennem.
2020. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 7+4 hetes. Tegnap voltunk ultrahangon és azt mondta a doki, minden rendben volt. Volt szívverés és a mérete is jó. Nekem majd 3 hét múlva kell mennem megint uh-ra. Azt mondta a doki, hogy szerinte a 13.heti genetikai előtt nem érdemes védőnőhöz menni a kiskönyvért, ráérek majd utána. Az meg még annyira távolinak tűnik, szóval most marad a várakozás. De nekem is furcsa volt. Csomó ismerősőm a 12.hétre már túl volt egy tucat vizsgálaton...
2021. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!