Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel engednek haza, ha semmiféle komplikáció nincs? 38 hetes km

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

kórházfüggő.


hüvelyi szülés után 4-5 nap


császár után 6-7 nap

2010. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ, 10 perces fájásaim vannak, lassan indulok szülni :) és nekem a dokim (nőgyógyászom ) azt mondta hogy ha semmi gond nincs, lehet már másnap haza is engednek:) ( kicsit korainak tűnt)
2010. aug. 10. 14:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Minket 3 nap után engedtek haza,normál utón szültem
2010. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy törvényileg 3 napig kell bent tartani az anyát és a babát megfigyelésre. Az egy dolog, hogy nálad mondjuk nincs semmiféle komplikáció, viszont a baba besárgulhat. Nekünk emiatt kellett bent maradni 6 napig, nagyon besárgult a kisfiam. Amúgy az is befolyásoló tényező lehet, hogy hol szülsz. Van olyan kórház, ahol nem mehetsz haza hétvégén. Így ha mondjuk szerdán este szülsz, akkor csak hétfőn fognak hazaengedni.
2010. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

igen lehet hogy Te szülhetsz ambulánsan és az is lehet hogy hazaviszed a babát de a saját felelősségedre teszed.


magánklinika?


Ügyes legyél !!!

2010. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Pár éve már csak 3 nap, hüvelyi és császáros szülésnél is. A szülés napja számít nulladik napnak és onnantól még 3, de a szülés időpontjától kezdve minimum 3x24 óra.


3 napnál többet már csak komplikáció esetén tartananak bent.

2010. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
győri Petz Aladár megyei oktató kórházban szülök, és szó sem lehet arról hogy hazahozzam saját felelősségre, többet jelent nekem a baba annál a plusz 2-3 napnál, :)
2010. aug. 10. 14:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ott fogok majd szülni! Ki mondta ezt neked? Melyik orvos?
2010. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nekem ezt a nőgyógyászom mondta aki maszek ( Dr. Kovács András ) :)
2010. aug. 10. 14:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én lassan 2 éve szültem ott,szombati napon,normál szüléssel,pénteken reggel jöhettünk haza,valami okból kifolyólag.Semmi gond nem volt,csak valahogyan midig ígérgették,hogy holnap jönnek kontrollra,aztán mehetünk,de valahogyan midig kihagyták azt a szobát...Pedig már kedd reggel jöhettünk volna...
2010. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!