Lehet e terhesség?

Figyelt kérdés
Üdv! Az lenne a kérdésem hogy 5 napja késik a menstruacióm..november 9.én kellett volna megjönnie ehelyett 3 napja néha rózsaszínes néha barnás pötty van a WC papíron de olyan kevés hogy csak a papíron látszik épphogy.32-33 naposak a cijlusaim. Peteérésem október 26-28 között volt.. Görbét nem vezetek viszont mindig érzem mikor van. Együtt is voltunk a férjemmel 2 naponta ahogy kell mert gyúrunk a kistesora 😊 Tesztet csináltam két napja délután nem mutatott semmit. Ma reggel is egyet első vizeletből.. Ha nagyon nagyon razoomolok talán mintha lenne valami de sztem csak száradási csík. Segítsetek legyszi mi lehet vajon? Létezik hogy ennyi kesessel még nem mutatná ki a teszt? Vagy valami más lenne a gond? Tudom tudom doki meg pár nap múlva teszt ha nem jön meg rendesen. Engem inkább tapasztalatok érdekelnek.. Volt e már más is így! Köszi ha válaszoltok 😊

2020. nov. 14. 08:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni hogy mióta meg kellett volna jönnie tehát 5 napja folyamatosan fáj a hasam mintha meg akarna jönni de jóval gyengébb inkább kellemetlennek mondanám mint fájdalomnak.. Csak úgy érezteti hogy ott van. 3 napja erős fejfájásom is van délutánonként. Cici nem fáj egyáltalán. Néha olyan gyengeség érzés is rám jön mintha szédülnék de az nem vészes. Bocsi hogy ilyen hosszan írok de tanácstalan vagyok az első terhességnél észre sem vettem hogy az vagyok 2 hét után csináltam egy tesztet kíváncsiságból és két hét után is gyenge csíkot mutatott.
2020. nov. 14. 08:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 30-32 napos ciklusaim voltak, 5 nap késésnél már nagyon erős pozitívat teszteltem. Nekem sosem fájt a mellem mensi előtt na de akkor olyan érzékenyek voltak hogy már a teszt előtt biztos volt a férjem benne hogy össze jött a baba. Néhány nap múlva ismételd meg hisz minden test más. Drukkolok neked addig is:)
2020. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊 most már megint van valami rózsaszínes cucc de ezt egyáltalán nem mondanám menstruációnak. Ha pisilek nagyon nagyon halvány rózsaszínes fehér cucc van. Azt is nagyítóval kell nézni. Szóval tényleg nem tudom. Hasam pedig ugyanúgy nagyon enyhén érezteti hogy ott van. Vettem érzékenyebb tesztet holnsp reggel megprobalom ha addig semmi.
2020. nov. 14. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!