Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hányadik héten mutatta...

Kinek hányadik héten mutatta ki a teszt, hogy terhes? Elsősorban a legkésőbbi időpontok érdekelnének.

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak egy hét késés után mertem tesztelni. És csak ezt az egy tesztet csináltam.
2008. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az elsőt 4 hét 2 naposan, az utolsót 5 hetesen csináltam
2008. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10 nappal azután, hogy meg kellett volna jönnie csináltam a teszet délután és rögtön megjelent a két csík.
2008. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendszertelen volt a mensim. Két hetet "késett" mikor teszteltem, bár nálam nem lehetett tudni, mi a késés. Akkor már 6 hetes terhes voltam, de voltak tüneteim azon és az azt megelőző héten is.
2008. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekm ot nap keses utan csak halvanyan mutatta ki annyira halvanyan hogy eloszor nemhittem el.Ha rajtam kivul meg valaki nezte volna a tesztet asztmondja hogy halucinalok es csak eggy csik van ott.Azaz az en tesztjeim olyanok voltak hgy plusz jelnek kellett ott lennie ha baba van.Ra par napra mar jol lehetett latni hogy ott a baba.
2008. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem 3-nap késés után kimutatta!:)
2008. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Volt esetleg olyan,hogy valakinek több hetesen (7-8) mutatta csak ki a teszt,hogy terhes?

2008. nov. 29. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a nem várt mensi előtt két nappal már kimutatta.

28 hetes km

2008. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!