Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor ugye nem lehetek terhes?

Akkor ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne,hogy szept.24-én megjött de kevesebb vérzésem volt mint szokott! Aztán okt.7-én voltunk együtt megszakításan de az 100% hogy nem ment belém mert miután ki vette az után ment csak el! Az előváladékot pedig figyelmesen le töröltük meg minden! Aztán okt.31-én megjött rendesen ahogy szokott azóta csináltam tesztet és negatív! Akkor ugye terhesség kizárva?
2020. nov. 15. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az előváladék is tartalmaz spermát!

Ha nem akartok gyereket rendesen öltöztessétek fel a fütyköst.

Elvileg kicsi az esélye a terhességnek így hogy véreztél.

2020. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.
2020. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem vagy terhes.

Viszont! Olyan nincs, hogy letörli az előváladékot. Ha beteszi akkor mégis hogy a francba törölné le? Akkor is termelődik. Az semmit nem ér ha akkor törli le mielőtt beteszi.

2020. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!