Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombat óta önmagához képest...

Szombat óta önmagához képest alig mozog a babám, normális?

Figyelt kérdés
Szombaton bementem emiatt az ügyeletre, mert egesznap nem éreztem megmozdulni, az addig állandóan aktív babám, minden órában bejelentkezes. De hiába próbáltam mozgásra bírni sem j sem használt az addig bevalt praktikák sem, ott azt mondták az uh és a ver alapján, hogy minden rendben. De én nem nyugodtam meg, mert azóta sem érzem, azt hittem, van ilyen nap és kész de azóta már eltelt egy pár nap, és az alig érzem mozogni az azt jelenti, hogy maximum naponta 2x érzek valamit az sem egyértelmű az előzőek után. A doki szombaton azt mondta nincs gond nyugodjak meg, de már nem alszok emiatt, nagyon zavar hogy az eddig folyton ficankolo babámat nem érzem. 24 hetes vagyok.
2020. nov. 18. 05:29
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Hű, en is stresszelnek, teljesen megertelek..Holnap a dokidat, vedonot hivd fel, en sem lennek nyugodt. Lehet csak a hold allasa vagy a kozelgo hifegfront, de nezzenek ra a babara. Placenta, aramlas, ezeket is rendben talalta a doki? Nekem is aktiv babam van, s konkretan szules ellott allok, de most is nyomja a pociban. Ha orankent max 2 orankent nem erzem en is addig piszkalom, mig meg nem moccan. Allitolag a szules elott sem szabad total belustulniuk, ezt olvastam. Persze eszreveszem, hogy tobbet alszik igy a vege fele, de mozog jocskan...
2020. nov. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

24 hetesen, még van aki ilyenkor kezdi el rendesen érezni.


Bõven van még helye.


Minek stresszeled magad és a babàd, ha megvizsgàltak és azt mondtàk, higy minden ok?

2020. nov. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínű csak pozit váltott és teljesen máshogy fekszik mint eddig. 24.héten ez abszolút belefér.

Ennyi idős terhesen én még eleve nem éreztem minden nap a harmadik gyerkőcöt sem. Később is volt front alatt, hogy átaludta a napot.

Nyugodj meg.

2020. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont a 24. Héten volt nekem is ilyen “élményem”, de semmi baj nem volt! Az időjárás pl nagyon bele játszik, ma pl az én babám is alig mozgott, jon a hidegfront!


29hkm

2020. nov. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ma nem akar mozogni, akármit csinálok... Max. 4x ha éreztem, de az se volt valami erős. Kedden van időpontom az orvosnál, tűkön ülök.

23 hkm

2020. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó. Valami brutál front van ma, férjemmel algoflexen éltünk egész nap.
2020. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi külföldön élünk, így az időjárás nálunk teljesen más mint amit ti írtatok. Nekem a vesemmel volt probléma, emiatt nem éreztem a picurt mozogni, de hála az égnek vele minden rendben. Mindenesetre nekem itt is azt mondták hogy jól tettem hogy bementem, mert ha valami a napirendben változik az mindig fontos :)
2020. nov. 24. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!