Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy vetélés után sikeres...

Egy vetélés után sikeres terhesség?

Figyelt kérdés

Első terhességem vetéléssel végződött. Teljes meggyőződésem, hogy valami nincs rendben és azért nem fejlődött a babám. Viszont mindenki azt mondja a környezetemben, hogy ne kattogjak ezen. Az elvetélt nők 80 %-nak a következő terhesség sikeres lesz.

Tapasztalatok érdekelnének. Komplikáció mentes volt a 2. terhességed? Mikor sikerült az első vetélés után újra teherbe esned?


2020. nov. 18. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sajnos én azokhoz tartozom, akiknek a 2. terhesség sem volt sikeres.

2018 februárban volt az első vetélésem. 7-8. Hét között. 2 és fél év kellett, hogy újra teherbe essek és most is leállt az embrió a 7-8. Hét között. Szóval most már 100% hogy valami probléma van nálam. Ha letelik a 6 hét, kivizsgálásra lesz szükség, hogy legközelebb sikerüljön megtartani.

2020. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első 8hetesen ment el, barnáztam. Progi hiány is lehetett a dologban. 1évre rá lettem terhes ismét, előtte evy progi kúrát megcsináltam, majd a pozitív teszt után is kaptam progeszteron pótlást. Semmi baj nem volt, egészséges babám lett.
2020. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Februarban veteltem el, juliusban terhes lettem. Minden rendben volt🙂
2020. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tesóm első terhessége vetéléssel végződött, rá következő hónapban ismét teherbe esett, vele már minden rendben volt.
2020. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az első terhességem a 3. próbálkozós hónapban összejött, majd a 8. héten véget is ért. Aztán 3 hónap szünet után pont egy évbe telt, mire megfogant a babánk. Komplikációmentes volt a várandósság, most egy éves a kislányunk :)
2020. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Decemberben missed ab. Januàrban ismèt vàrandòs voltam. Vegig problèmamentes volt a 9 hònap.
2020. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már volt egy 3,5 éves lányom (probléma mentes tergességgel) mikor elvetéltem a tesójával 7 hetesen (spontán vetélés) mind a 2 terhesség majdnem egy év próbálkozás után lett.

Vetélés után 8 hónappallettem spontán terhes a ikrekkel (problémamentes terhesség, két gyönyörű gyerek)

2020. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tavaly június elején volt egy missed ab-om.

Rá egy évre újra összejött a baba és jelenleg 32. Hetet töltöttem.

Sajna elég gyakori manapság ez a jelenség 😑

2020. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Júliusban elvetéltem első hónapban sikerült teherbeesnem de sajnos 7 hetesen spontán elvetéltem. Aztán már nem menstruáltam . Következő hónapban újra teherbeestem. Eddig minden rendben. De lekopogom. 😊 17 km
2020. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első terhesség második hónapban kémiai, 6 nap késéssel megjött. Rá a második hónapban ismét terhes lettem, jelenleg 23 hetes vagyok, lekopogom, problémamentes a terhesség!
2020. nov. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!