Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem 75 grammos cukorral...

Nem 75 grammos cukorral terheltek. Most mi lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Benn maradt a poharamba terheléskor pár gramm cukor utólag kapcsoltam, amikor már repült a kukába. Azt már nem kanalaztam ki. Nagyrészt azért megidtam, de 6-7 gramm lehetett még benne kb.

Az eredmény kicsit magas lett igy is. 7,3. Most, ha megiszom az egészet lehez 7,8 is? :O

Orvos nem küldött diabetologiára. Azt mondta figyeljek a kajálásra, mérőt nem kaptam. 28 hetes vagyok.


2020. nov. 26. 07:41
 1/7 Derjaderja ***** válasza:
65%
Vegyél mérőt. Éhomi ès 60 perces értékeket mérd.
2020. nov. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Hát azon a pár grammon szerintem nem múlik semmi :)
2020. nov. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem is lehet mindet meginni, mert össze van csomósodva, mondták is hogy azt hagyjam, azon a pár grammon nem múlik. Nekem hálistennek jó lett az eredmény, sajnálom, hogy neked nem, vigyázz magatokra!
2020. nov. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Derjaderja ***** válasza:

2. Nem, de nekem 7,0 lett és heteken belül majdnem inzulinra kerültem. 10-11 közötti 60 perces értékeim voltak. És utána 6-os 120 perces.

60 percnél van a cukorcsúcs, a szakma szabályai szerint ezt is mérni kellene. Cukorterhelés 120 percre nem elég informatív.

Nem lehet "vigyázni" a cukorral, ismerni kell a diétát, aki érintett

2020. nov. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Ja, én nem azt mondtam, hogy ne tartsa a diétát, vagy ne vegyen vércukormérőt, vagy hagyja figyelmen kívül az eredményt, szó se volt a szakma szabályairól :D Miért kell mindig többet gondolni egy válaszba, mint ami...ezért lettem lepontozva vajon?


Én mindössze annyit mondtam, hogy az eredményének tutira tökmindegy, hogy 71,765 g cukor, vagy 75 g jutott-e be, sajnos kóros így is, úgy is, és biztos, hogy senki nem bírja meginni mind a 75 g-ot, mert marad a pohár alján valamennyi.


2-es voltam.

2020. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Derjaderja ***** válasza:
Dehogyis, én lájkoltam a válaszodat és egyet is értek vele. Random pontoznak sokan.
2020. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szted adjak a cukormerot? Vegyel a patikaba!
2020. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!