Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasizomgörcsöt okozhat valami...

Hasizomgörcsöt okozhat valami súlyos betegség? Nem terheltem túl mégis ez van. Nagyon fájdalmas időnkét.

Figyelt kérdés
2020. okt. 26. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy begörcsöl a hasizmod magától, v valami mozgás váltja ezt ki? Szoktál edzeni?
2020. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem edzem. Igazából 2 éve belevágtak az egyik oldalon felül a hasizmomba. Sokáig felülni sem tudtam mert rohadtul fájt. Most már fel tudok ülni, hasizom erősítő gyakorlatokat viszont még nem tudok csinálni. Mozdulatok váltják ki a görcsöt. Lehet már ez a kis megerőltetés, hogy normálisan felülök vagy csinálok pár lábemelést, meg kevésbé óvom megerőlteti? Főleg ott görcsöl be ahol a műtét után fájt. A műtét előtt sokat tornáztam, felüléseket is csináltam több százat sosem volt ilyen görcs.
2020. okt. 26. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne esetleg emelt adagban magne b6-ot szedned... Ha nem múlik, akkor pedig egy hasi uh-t kérni(?)
2020. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
B komlpexet szedtem hónapokig. 1 éve volt hasi ctm más miatt. Akkor oké volt minden. Tudom valrozhatnak a dolgok 1 év alatt de a jarvány miatt most nem lelkesedem az orvosért. :/
2020. okt. 26. 11:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a májam van a görcs alatt. A májértékeim jók. Szóval nem tudom, hátha másnak is volt már ilyen.
2020. okt. 26. 11:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos, akkor passz. A magnéziumot csak azért írtam, mert az jó izomgörcsökre...
2020. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha átvágták a hasizmokat, akkor teljesen normális a görcs. Nekem is ilyen, ez nem fog elmúlni.
2020. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hangzik jól ;(
2020. okt. 26. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!