Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4hetesen elkezdtem görcsölni...

5+4hetesen elkezdtem görcsölni, barnázni és leszakad a derekam. Többi lent?

Figyelt kérdés

Ma voltam az sztk-ba uh-n ez miatt. Korának megfelelő de még nem volt szívhang. Jó helyen tapadt. Minden rendben elméletileg. Azt mondták szednek több magnéziumot és nospát. De nem múlt el a fájdalom és a derekam hátul középen egy pontban nagyon fáj még mindíg. A hüvelyi uh miatt medig még jobban vérzek. Olyan mintha folyton folynék de nincs semmi


Az első (és egyetlen) terhességemnél is bevéreztem de az csak pár órán át tartó görcs volt. Az 6+4hetesen történt.


Volt valaki így? Nem tudom kit csináljak.


2020. nov. 26. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit csinálni csak türelmesen kivárni , hogy mi lesz ebből . Vagy meg marad a baba vagy nem . Drukkolok
2020. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyit tehetsz, hogy pihensz.

Ha dolgozol, akkor táppénzre mész, ha pedig otthon vagy, fekszel...

Bár azt szokták mondani, ha egy terhesség meg akar maradni, akkor akkor is megmarad, ha egész nap kapálsz, ha meg nem akar megmaradni, akkor majdnem tehetsz úgyis bármit...

Én is vesztettem el már terhességet, 11. héten. Semmi tünet nem volt előtte.

Néha nem rajtunk múlnak dolgok.

Drukkolok!

2020. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem most már jobb. Nem fáj, görcsöl annyira. És már nem is barnáztam pár órája.
2020. nov. 26. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!