Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterheles nelkul is meg...

Cukorterheles nelkul is meg lehet allapitani a terhessegi diabeteszt?

Figyelt kérdés
24 hetesen elmentem a terhelesre, de kijott belolem a lotty 10perc utan. Azota merem a cukrom minden etkezes utan 1 oraval. Az ehomi stabilan 5.5korul van mindig, nem tudom lejjebb vinni. Etkezesek utan 1 oraval 5.5-6.8kozott szokott lenni. Ennel nem volt 2 het alatt tobb soha, pedig egyszer ettem tortat is gyerekpezsivel amiben azert jo sok szenhidrat van. Figyelek az etkezeseimre, de meg 1 het mire a nogyogyasszal talalkozom. Ezek alapjan lehetseges, hogy terhessegi cukrom van, vagy ezt hogyan lehetne megallapitani?
2020. nov. 27. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ezek alapján azt mondanám, hogy nincs terhességi cukrod. Gyakorlatilag tökéletesek ezek az értékek. (Ezt úgy mondom, hogy nekem volt. Nagyjából képben vagyok.)
2020. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell hozza terhelés. Ha kaja után nem megy 7 fölé, ahogy mered 60 percre, akkor nem gaz.
2020. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Nem véletlenül csinálják reggel, 75 grammal és tiszta cukorral.

Az semmit nem jelent, hogy 26 hetesen egy napközben akármikor elfogyasztott, vegyes összetételű étel után, otthoni mérővel mit mérsz.

2020. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es ha sajat magamnak csinalnam a terhelest? Az ujjbegyes meres is jo lehet igy?
2020. nov. 27. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb-ra jó.
2020. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
3 már hogy ne jelent-e semmit?! Ha elkezd rosszat mérni akkor van gaz. Ha jót mer akkor meg nincs. Ennyi. Annyi kérdező ha olyat eszel amiben van cukor konkrétan vagy fehér lisztes merj egyet fel órára is. Ha az se több 7-nel akkor minden ok.
2020. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okes koszi, a hatlapostol meg a feherlisztes kenyertol 6.8at mertem :D
2020. nov. 27. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!