Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baba a dologban?

Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! PCO-m és IR-em van.Júliusban derült ki. Másfél éve próbalkozunk,de ilyen még nem volt. Fogytam 7-8kg-ot,diétázok, túl vagyok egy gyógyszer kúrán,magas prolactin miatt,folyamatban van a kivizsgálásom de jobban érzem magam ,múlt hónapban a gyógyszernek hála csak 4 napot késett nem 26-28-at. Biztos lenyomta a prolactinom.Ebben a hónapban úgy néz ki volt peteérésem is,a nyákból ítélve(kb a 25.,26. napon,együtt is voltunk ). Na de a lényeg,hivatalosan 33napos a ciklusom,erre van beállítva az applikáció.Ehhez képest szokott késni ugye. Most ez a 33.nap lett volna múlt hét vasárnap(nov.22),gondoltam úgy sem jön meg időben,nem is vártam. De a 35.,36.,37. napon nagyon nagyon enyhe vérzést tapasztaltam,mikor pisiltem,napi 1-2x színes volt a wc papír. A 35-en inkább ilyen narancssárgás piros volt a papír 1x,de ultra halvány. A 36-on már rózsaszínes piros volt szintén törlés közben kb 2x láttam ilyet aznap. A 37-en pedig megint nagyon halványan volt 1x a zsepin rózsaszínes-narancsos színezet. Gondoltam erőlködik valami és mindjárt megjön. De azóta (2 napja)semmi ilyet nem tapasztalok,meg sem jött. Picit görcsölget a hasam,meg szúrkálgat,illetve mintha belülről viszketett volna este a bal oldali rész. Ekkor jutott eszembe hogy ez lehetett-e beágyazódási vérzés?

Segítsetek kérlek,már nem tudom mire vélni, reménykedni eddig nem mertem, mert a nyák pl sosem utalt pé-re. De ebben a hónapban nagyon reménykedek ezáltal. Tesztelni még nem mertem,meg talán korai is a késői peteérés miatt. Vagy nem?



2020. nov. 28. 04:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik terhessegemnél se volt beagyazodasi vérzés. Vegyél tesztet, az majd kimutatja ha terhes vagy. Itt ezt senki nem fogja megmondani neked. Szurkolok!
2020. nov. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt csak egy teszt fogja tudni neked megmondani 😕 50-50%

De kitartás és drukkolok!

2020. nov. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, jó. De mikor teszteljek?
2020. nov. 28. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ovuláció utáni 12-14. napon már nagy valószínűséggel kimutatja a teszt😊
2020. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tesztelj nyugodtan barmikor, ha ilyen rendszertelen a ciklusod.
2020. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!