Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erősebb sárgás-zöldes folyás...

Erősebb sárgás-zöldes folyás mennyire normális?

Figyelt kérdés
14 hetes terhes vagyok és ma reggel tapasztaltam, hogy több folyásom van és néha sárgásabb-zöldesebb színű. Nem csíp, nem viszket, nincs kellemetlen szaga. Dokihoz csak kedden tudok eljutni.
2020. nov. 29. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem normális. Ha színes, az fertőzés.
2020. nov. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem normalis es veszelyes is a felszallo fertozes miatt! Mielobb doki!
2020. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyan ez volt kérdező, bakteriális fertőzés volt,kaptam rá Klion D 100 kúpot, elmúlt tőle.

20 hkm

2020. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha addig Vitagyn C-t használok amíg eljutok dokihoz? Sajnos hamarabb nem tudnak fogadni.
2020. nov. 29. 10:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ügyelet. Egy telefont megér mit javasolnak.
2020. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak másnap tudtam vele dokihoz menni, egy két nap még lehet belefér, de beszélhetsz az orvosoddal is holnap, nem e tudna kedd helyett fogadni, mert problémád van.
2020. nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Itt sajnos csak hetente 2 alkalommal van nőgyógyász, ráadásul akihez járok most beteg el sem tudom érni.
2020. nov. 29. 10:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én magán dokihoz mentem akkor, mert az én orvosom se tudott volna fogadni olyan hamar, megpróbálhatod azt is.

De ha zárt a méhszáj még egy - két napnak nem kéne gondot okoznia.

2020. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel az ügyeletet. Kérdezd meg, ilyenkor mi a teendő? Mi itt laikusak vagyunk nagyrészt. De a sárgás zöld váladék az fertőzés, és felszállást, és koraszülést, vagy vetélést okozhat. Simán lehet, hogy ráér keddig, de az is, hogy nem.

Ha felhívod az ügyelet, de talán jobb, ha a legközelebbi kórház szülészeti-nőgyógyászati osztályát hívod, ott meg tudják neked mondani, hogy ezzel várhatsz-e pár napot, vagy jobb, ha bemész, és megnéznek.

2020. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztk-s ügyeletet hív fel.
2020. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!