Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes a feleségem és nem...

Terhes a feleségem és nem akar enni mert nem éhes, nem baj ha nem eszik?

Figyelt kérdés

Én nagyon aggódom érte ma semmit sem evett azt mondta hogy szerinte beteg lesz nem érzi jól magát, olyankor nem megy neki a kaja.

Ő azt mondja ha pár napig nem eszik attól nem lesz baja a gyereknek, szerintem meg igen.

Mit csináljak hogy egy kicsit egyen? 5 hónapos terhes.



2020. nov. 29. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja. A baba elveszi ami neki kell.
2020. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Szerinted pl.egy etióp nő milyen gyakran jut normális ételhez? Mégis szülnek egészséges gyereket és szoptatnak is.

Nyugi,a baba elveszi,ami neki kell. Kolleginám végighányta a 9 hónapot mindkét terhességénél, le is fogyott,mégis lett 2 egészséges gyermeke. Ne aggódj..

2020. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után jött meg újra az étvágyam. Amúgy is végig hányingerem volt, nem tudtam normálisan enni. Teljesen egészséges kislányom született. A baba elveszi ami neki kell. Ilyenkor maximum a terhes anyának lehet gondja, de a babának nem. Nem azért szedünk terhes vitamint, hogy a babának meglegyen mindene, hanem hogy pótoljuk amit a baba elvesz.
2020. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ettem úgy a 16.hétig. Joghurtot is sírva erőltettem le. Le is ment hét kiló. Babucika egészséges eddig, kedden leszek 25 hetes.
2020. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmi baja nem lesz a magzatnak. A folyadékpótlás fontos, meg az esetleges betegséget kikúrálni fontos. Ha eszik, majd kihányja, az sokkal megterhelőbb, mintha nem is eszik a kismama.
2020. nov. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!