Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok ha most...

27 hetes vagyok ha most elkezdem csökkenteni a terhes vitamint az nem gond? Folyton éhes vagyok miatta ezért gondoltam ezt

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem bánod, hogy esetleg mire szülsz, addigra tropára mehetnek pl a fogaid, vagy vérszegénység érhet utol meg ilyen hasonló nyalánkságok, akkor hagyd abba nyugodtan, nem a babának kell, hanem neked! Ha viszont ezeket nagyobb valószínűséggel szeretnéd elkerülni, akkor szedd tovább! Jelzem, várandós vagy, ami az esetek legnagyobb hányadánál éhséggel is párosul, így egyáltalán nem biztos, hogy ha abbahagynád is, nem lennél ugyanúgy éhes!
2019. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sem lesz kisebb az étvágyad... Az éhséget a hormonok okozzák, nem a terhesvitamin, az pedig kell ilyenkor a szervezetednek mert a baba elvesz mindent. Szedd nyugodtan tovább és egyél annyit amennyi jólesik. Ez nem a szép alak és a fogyókúra ideje.
2019. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Nekem a dokim mondta a 28. héten, hogy most már hagyjam abba. Rengeteget híztam és vizesedtem miatta.5 napot voltam kórházban is. A farkasétvágyam is megszűnt miután abbahagytam.

Semmi hiánybetegség nem alakult ki nálam se a babánál sem. Makk egészségesek vagyunk. 2 hete volt 1 éves.

2019. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha megeszed a vitaminokat és ásványi anyagokat természetes formában, egyáltalán nem gond.
2019. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sztem alapból nagyobb lehet most az étvágyad. De sztem teljesen ne állj le a vitaminokkal. Egyre többre lesz szükséged mert a baba mindent elsziv

Inkább, ha nagyon muszáj szedd csak 2 naponta vagy 3 naponta.

2019. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem szedtem semmit,a fogam sem ment tönkre. Semmi bajom nem lett sem neked se a babának. Bár én inkább természetesen vittem be a vitamint
2019. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abbahagyhatod. A vérvétel alapján ajánlanák specifikusan vitaminokat, ami kell. Én hiába szedtem a vérvétel után közöltek hogy vas, folsav, magnézium, calcium. Más nem kell de ezeket turbózzam. Az étvágyad nem biztos hogy kisebb lesz ettől.
2019. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a májfunkcióimat megemelte, úgyhogy most a folsav, amit minden nap szedek, a maradék femibiont 3-4 naponta veszem be, plusz időnként kalcium, d-vit, stb.

De egyik ismerősömnek mind hányást okozott, ő csak folsavat szedett mindkét terhessége alatt, egyiknél se volt gond, se nála, se a babáknál.

2019. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!