Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babaváró vitamin, ami nem...

Babaváró vitamin, ami nem hánytat?

Figyelt kérdés

Fontos lenne, hogy legyen benne vas is, de képtelen vagyok lenyelni bármelyiket is.. azonnal hányom vissza. Szerintem pont a vas okozza.

De ugyanakkor a Cetebe kapszulàtól is azonnal hányok.

Olyan ötleteket szeretnék kérni, amik nagyon hányós kismamáknál beváltak.

Köszönöm!!


2020. nov. 30. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Dm kismama vitamin, a vastól nekem is durva hányingerem volt de a dm kismama vitaminja semmilyen panaszt nem okozott és a vérképem is tökéletes volt.
2020. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2020. nov. 30. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon hányós kismamaként csak a Femibiont tudtam szedni, igaz ez az 3. volt, amit próbáltam. Gravida és Elevit volt, amit nem tudtam szedni.

Nekem 16 hetes kortól írt fel a dokim vasat, attól viszont nem volt bajom. Csak azért írta fel, mert a Femibiont szedtem.

2020. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, most már van vas a femibionban? Most nézem. Akkor még nem volt.
2020. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most sincs:(
2020. nov. 30. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Rágós multivitamin, amiben van elég kalcium, folsav és vas, e vitamin. Minden mást egészséges táplálkozással is tudsz fedezni, esetleg béres cseppel kiegészíteni. A legtöbb multi tartalmazza azt amit a kismama vitmain is, de azokból van rágótablettás is.
2020. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!