Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van így? Mióta terhes...

Más is van így? Mióta terhes vagyok fázok....többi lent

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok. Soha nem fáztam ennyire mint most pedig második gyerek lesz(az elsővel nem fáztam, vele 4éve ilyenkor voltam 10hetes)

2hete fázok kint is bent is. Már most úgy öltözöm mint máskor -10 fokban ami nálam 2pucsit és egy decatlonos széldzseki jelent. A házban 21-23 fok van nap közben mégis megfagyok itt is. Eddig hosszú nadrág és rövid pólóban voltam most még 1 zoknit és egy vékony kardit veszek fel.


Csak én vagyok így?

Persze nem panasznak szánom csak olyan fura hogy én aki sosem fázik most megfagy


2020. dec. 1. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is nagyon fázós voltam terhesen, na aztan szülés után meg olyan voltam mint aki klimaxol, folyton melegem volt.

Idővel minden rendeződött a szokottra.

2020. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva volt, nagyon fázós vagyok alapjáraton, állandóan reszketek 25 fok alatt, terhesen viszont sosem fáztam pedig voltak ilyen -10 fokok, még mondtam is a férjemnek, hogy ez tök jó dolog a terhességemben.
2020. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ellenkezője. Állandóan melegem van, párom meg alapjáraton irtó fázós... Nehéz összhangba hozni a dolgot de lassan csak elmúlik ez is 😅
2020. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát én most is megfagyok. Lilult a körmöm annyira hideg volt a kezem. Most a radiátornak földem melegedni
2020. dec. 1. 18:00
 5/14 A kérdező kommentje:
Földem=dőltem
2020. dec. 1. 18:00
 6/14 anonim ***** válasza:

Az elején nekem is volt, kb. a 12. hétre megszűnt.

20 hkm

2020. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én alapból fázós vagyok. Terhességem elején még jobban, kb. mint akinek láza van, és rázza a hideg. Gondoltam, húha mi lesz itt télen?! De szerencsére pár hét után elmúlt, visszaállt a normálisra, sőt még valamivel jobban is bírom a hideget. Pl. igénylem, hogy sokat legyen nyitva az ablak itthon, meg lehúzva a kocsiban.


15+3 🤰

2020. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyira fázok, hogy az már rendellenes. 24 fok van a lakásban, én meg az este úgy feküdtem le, hogy volt rajtam 3 pulcsi, hosszunadrág, 2 zokni és egy pamutköntös, és a férjem felébredt arra, hogy takaró alatt vacognak a fogaim. Nem egész napos, de minden nap előjön, főként este. Kb 4 hete vagyok így, nagyon kellemetlen. De hát a babámért akármit kibírok:) állítólag normális a fázás is. Olvastam olyanokat itt, hogy a vetélés előjele, de én ebben nem akarok hinni!!!!:))
2020. dec. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Első trimeszterben nem abnormális. Nem jelent ez vetélést. Én május végén, június elején voltam így 4 7 hetes, fázós is vagyok, eléggé hűvös is volt, jól nézhettem ki a combomig érő pufi kabátban az utcán, meg amikor az irodában is abban dolgoztam hideg kezekkel. Kedves kérdező, Neked most jobb?.
2020. dec. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hormoningadozás miatt van, sokaknak van a terhesség elején, nekem is volt, nyáron betakarózva feküdtem az ágyban. 😅
2020. dec. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!