Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik azok a tipikusnak mondott,...

Mik azok a tipikusnak mondott, mantrázott terhességi tünetek, amelyek nálad mégsem jelentkeztek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a ragyogó bőrre, a sűrű és fénylő hajra, a duzzadt keblekre, de akár kellemetlen tünetekre is, mint hányás, fáradság stb.
2020. dec. 2. 08:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Az állandó pisilési inger. Nekem még a terhességem legvégén sem kellett soha többet pisilnem, mint egyébként.

Illetve nem nőttek a melleim egyáltalán. Csak mikor megjött a tejem, na az durva volt, azóta is striás mindkettő, egy éjszaka alatt nőttek két kosárméretet. De a terhesség alatt semmi nem változott a cicimen, csak érzékenyebbek voltak az első trimeszterben, de ennyi.

Csomó más tipikus dolog, mint aranyér, gyomorégés, fájó hát, ezek elkerültek. Ahogy különösebben ragyogó bőröm sem lett (sőt, tele lettem pattanásokkal, mint valami kamaszlány), a hajam viszont nagyon durván elkezdett nőni, dúsabb is és hosszabb is lett.


Én elég sokáig hánytam (6-16 hetek), az első 10 hétben állva elaludtam volna, ha tehetem, és gyakorlatilag a terhességem végéig vérzett az orrom nagyjából állandó jelleggel. Nálam ezek voltak a főbb tünetek :D

2020. dec. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Reggeli rosszullét nem volt
2020. dec. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nekem a kellemetlen tünetek mint hányás, pisilési inger, nem alvás, vizesedés abszolút kimaradtam, nem is volt terhes a terhességem és a hajam meg az arcom olyan szép volt mint még soha.
2020. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nekem semmi rosszul lét nem volt. Kb mintha nem is lettem volna terhes nem is látszott a pocakomon csak a 27.héttől. Nekem a hajam jobban hullott, valamint nem nőtt semmit kb 😂 a bőröm viszont szebb lett. Én 39+6 vagyok de még mindig olyan jókat alszok 😀 Ha minden jól megy holnaptól már nem biztos! 😂pisilési inger volt, de most így végére elmúlt pedig elvileg ilyenkor jobban nyomja már.
2020. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Reggeli rosszullétem nem volt, sőt akkor voltam a legjobban. Általában délután kezdődött a hányinger és estére erősődött fel leginkább, de szerencsére csak egyszer hánytam egész terhesség alatt.
2020. dec. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Az általad felsoroltak egyike se volt tünet a terhességem alatt:D Olyan voltam mint előtte csak a hasam volt nagyobb.A sűrű vizelési inger is csak az utolsó hónapba jött elő.
2020. dec. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem hánytam, nem vizesedtem, jól tudtam aludni (leszámítva a gyakori wc-re járást) nem szakadt a bőröm, nem lettem striás, nem voltam extrém kívánós, nem ettem össze vissza mindent.
2020. dec. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Szerencsére sose voltam rosszul, még egy kicsit sem, egyik terhességemnél sem.h
2020. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Teljesen elkerültek a rosszullétek, és a kívánósság is.


Viszont valóban szép volt a hajam, hatalmas lett a mellem, és az arcbőröm is szép volt.

2020. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Egyik terhességnél sem volt: vizesedés, extrém kívánósság, gyakori vizelési inger, a melleim sem lettek nagyobbak, nem is fájtak.
2020. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!