Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes terhesen kis vérzés?

5hetes terhesen kis vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5hetes terhes vagyok(dokihoz csak 14.én mentem volna)

Ma elkezdtem vérezni, utrogestant kell szednem orvosi javaslatra. Tesztjeim egyre erősödnek.

Felhivtam az orvost, ma mennem kell hozzá este. Megnéz.

De most nagyon ideges vagyok.

Tudni kell hogy van egy 13hónapos kisfiam, és kiskorkülönbséggel szerettünk volna tesót neki. Kisfiam nehezen jött össze, majd 2év kellett hozzá és 2havi clostilbegyt. Akkor is 13.hétig utrot kellett szednem. Nagyon izgulok. Mert nagyon szeretnénk ezt a babát is.

Volt esetleg akinél ugyanennyi idősen vérzés lépett fel de megmaradt a baba? Estig nem birom ki...

Köszönöm ha válaszoltok!



2020. dec. 3. 15:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8 as vagyok!!


Próbálok nyugodt lenni. Hisz ezzel,hogy idegeskedem sem tudok ellene tenni ha baj van.


De jó örülök,hogy minden rendben.

Én is várom már hogy teljen az idő. Az a biztonságosabb 12.hét.

Én 3x1 utrot szedek. Reggel,délután és este. Magnerot, D vitamin,sok c-vitamin és kismama vitamin plusz folát. B6 vitamin is fontos? Omega 3 is olvastam hogy jó illetve E vitamin. Ja azt írtad. 😊

2021. jan. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Én a B6ot a rosszullét, hányinger miatt szedtem. De ha már van akkor szedem. Szerencsére a rosszullét pár nap alatt elmúlt.

Mikor mész orvoshoz?

2021. jan. 14. 13:37
 13/16 anonim ***** válasza:

8as vagyok

Jan utolsó hetére hívott vissza csak. Azaz jan 25. Nagyon messze van. :(

Kedden megint kezdtem vérzeni. De em vagyok a hibás nem feküdtem eleget.

Én napi 3x1 utrot szedek. Most nincs semmi szerencsére. Próbálok pihenni. Úgyis itthon vagyok. Csak nehéz tétlenül feküdni.

Nem tudom hogy nem-kellene

2021. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

8as

Bocs elküldtem véletlenül.


Szóval nem tudom nem-e kellene közte egy kontroll ultrahang? Még 11nap nagyon sok. Vagy jobb ha nincs gyakori UH-ozás?

2021. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Én is mindig igy vagyok az UH-k kozt... Túl sok a kihagyott a idő... Legszivesebben hetente járnék, hogy tudjam minden oke. Szerencsére nekem a kisfiamról megmaradt a szivhang figyelő, mármost meg találtam a szivhangot. Ennyivel is nyugodtabb vagyok.

Én is 25.én megyek a dokimhoz!

2021. jan. 15. 13:56
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ma voltam kontroll uhon.

Minden ok 😊

7+0napon vagyok ma és a piciknek már van szívhangja 🥰 (6+5nek felel meg)

CRL: 8.4mm

12.heti nekem márc 4en lesz.

Úgy örülök! Nagyon bízom benne hogy most minden rendben lesz.

2021. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!