5 hetes terhesen vérzés, szerintetek megmarad a baba? Mai teszt halványabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden a helyzet. Már régóta várunk babára, de sasjnos eddig nem sikerült, volt már egy inszemináció is. Április 8-án volt az utolsó menzeszem, május 6.-án kellett volna megjönnie, de azóta minden nap vérzek(barnás, bordós) immár 15. napja, de mégsem menzesz szerűen, 1 tisztasági betét elég. Mivel furán éreztem magam ezért csináltam tesztet ami pozitív lett, aztán még 3-at és mind pozi-t mutattot. Doki megnézett, még csak egy petezsák kezdeményt látott uh-n, így kaptam utrogestan-t.26 mm volt a tűszőm amikor megrepedt. A kérdésem az, hogy szerintetek a mai napon készített teszt halványabb mint a többi vagy nem? Reménykedhetek még vagy inkább ne?


[link]



#terhesség #pozitív teszt #korai terhesség alatt vérzés
2016. máj. 17. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegyik egyertelmu pozitiv.Bar en a helyedben nem csinalnek tobbet, csak idegeskedsz...En is barnaztam, most 5 hos a lanyom.Remelem minden ok lesz nalad is!
2016. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Már nagyon szeretnénk, hogy sikerüljön!
2016. máj. 17. 18:32
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanolyannal tesztelj mert ahogy nézem, ez mindegyik másfajta. Az egyik teszt, hiába olyan érzékenységű mint a másik, nem ugyanaz a márka, és lehet hogy nem úgy látszik az erősödés sem.

Példa: Nekem a 25-ös bolti teszt már ugyanolyan erős 2 csíkos volt, míg a 10-es one step netes még csak alig látszott.

Sok sikert :)

2016. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. máj. 17. 20:02
 5/16 anonim ***** válasza:

A verzesnek tobbfele oka lehet:


Veszelyes ok: veteles, progeszteronhiany, nagy vagy rossz helyen levo hematoma.


Kevesbe veszelyes: kisebb vagy 'jo helyen' levo hematoma


Artalmatlan: petezsak erfala racsatlakozik a mehfalra, nyulik a mehfal, ezek okozhatnak verzest.

A menses idejen is lehet pecseteles.

2016. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Marmint a terheesseg alatti verzeseket irtam.
2016. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi!Remélem nem vetélés,a melleim fájnak sokat járok wc-re.Nincsen görcsöm,nem vérzek menzesz szerűen...jövő szerdán kell mennem controllra addig 2x1 itrogestan.A várakozás idegörlő.
2016. máj. 17. 20:43
 8/16 anonim ***** válasza:
10. hétig végig véreztem. Hol jobban, hol keveset, barnáztam is, a szívbaj kerülgetett állandóan. Semmi baj nem volt. Egészséges terhességem volt.
2016. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást!Minden nap véreztél?Mit mondott a doki?Te kaptál valamit a vérzésre?Én is egyik nap csak picit vérzek másik nap többet.
2016. máj. 18. 12:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is kb. 10 hetes koromig barnáztam napi szinten, néha volt vérzés is, nem kaptam semmi gyógyszert, most vagyok 14 hetes, baba jól van, és hál' istennek vérzés sincs :)
2016. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!