Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem mondhatjuk el a szüleinek,...

Nem mondhatjuk el a szüleinek,hogy babánk lessz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

29 éves vagyok, párom 39 éves. Neki van 2 gyereke előző házasságából, nekem van 1 az előző kapcsolatomból (aki 8 éves és annó 2 hónapos terhes voltam mikor egyedül maradtam. Azóta nem is volt senkim.) Mikor ő elvált még sehol nem voltam.


Jelenleg 4hónapos terhes vagyok, akartuk a babát.

4 éve vagyunk együtt,a szüleinek igaz nem voltam, vagyok szimpatikus az eleje óta közölték is velem és párommal is. Azóta nem is találkoztam velük. Próbáltam már azóta kommunikálni velük de semmi.

Párom ő beszél velük néha néha találkoznak ( külföldön élnek)

2 éve költöztünk össze (le is hordtak mindennek,benyeltem)

Amikor

Kiderült,hogy terhes vagyok,5 hetes voltam. Én konkrétan annyira örültem,h a tesóimnak,szüleimnek elmondtam,mindenki velem örült,örül. Kérdeztem nem mondja az anyukájáéknak? Nem.. okot nem adott miért. Gondolram a bűvös 12 hét miatt. Azóta már eltelt a 12 hét és minden rendben van a pocaklakómmal,aki úgynézki kislány 🥰

Azóta nyilván vártam,hogy közölje,közöljük szinte minden nap beszél telefonon a szüleivel tesóival.. de semmit nem mondd nekik. Aztán most feltettem neki ujra a kérdést miért titkolja,hogy babánk lessz?

Azt mondta mert az anyukája biztosan nem lenne jó véleményel.. Azt mondta ő is örül de nem fogja világgá kürtölni, mert minek. Sem barátainak sem rokonoknak senkinek nem mondta nem említette és letiltott facen is, mert mondtam,h kiteszem egy szép idézettel az uh képet és letiltott. Gondolom nehogy megjelöljem rajta. Aki neki ismerőse az nekem nem aki neki ismerőse az meg nekem nem az. Kivéve tesóimat.

Nagyon össze vagyok zavarodva nem tudom,hogy én fújom e fel vagy ennek tényleg nagy jelentősége van?

Megfordult bennem,hogy szégyenli vagy nem akarja ezzel bántani a családját vagy lehet nem is akarja szívből. Nem tudom már mire gondoljak vagy mit is jelenthet. Hiába kérdezem meg normálisan,nyugodtan.. vitának fogja fel.

Valaki járt már hasonló cipőben?

Köszönöm!


Andi



2020. dec. 5. 07:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%

En azt tudom elképzelni csak hogy a szülei nem bocsatjàk meg neki hogy apakent 2 gyereket elhagyott ill a csaladjàt (valszeg kicsit klasszikusabb tipusok lehetnek a szülei)es aztan erre csinàl még egy gyereket màshol is mikor az elözö kettöt is lesz.rja.


Csak tipp.


Igazàbol akkor tudna nekik csak bizonyitani ha nem lép majd le, az uj csaladjatol is.es valahol igazat is adhat nekik, különben felvállalnà a màsik csalàdjàt ha ártatlan nemes lelkü lenne valojàban.

2020. dec. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

A volt feleség megycsalta párszor.. elváltak, a 2 gyerekkel tartja a kapcsolatot..

Ebből nincs gond a családja felé..

2020. dec. 5. 08:07
 3/33 anonim ***** válasza:
33%
Az éremnek 2 is oldala van..legalabb ugy vannak beallitva a szulok mintha az ordog gyermekei lennenek.
2020. dec. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
54%

Lehet, hogy csak egy nagy adag leb*szástól, veszekedéstől, érzelmi zsarolástól szeretné megkímélni magát. Ha ennyire nem örültek neked a szülők, akkor nem egy terhességnek fognak örvendeni, maximum ha már megszületett.

Ez a facebookra kiírásos dolog meg ne haragudj, de nagyon proli. Valójában sokkal kevesebb embert érdekli a dolog, mint ahány ismerősöd van és jó eséllyel mind tud már róla, mivel élő kapcsolat is van a virtuálison kívül. A ti boldogságotok a lényeg, ha pedig várt baba volt, akkor az örömötöket nem ronthatja el az, hogy X vagy Y tud-e róla vagy sem.

2020. dec. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Nem állítombe úgy őket mintha az ördög gyerekei lennének. A fiához meg a gyerekeihez tényleg úgy állnak,hogy le a kalappal előttük. Akkor szabadult el nagyon az utálat felém amikor úgy döntöttünk össze költözünk és elköltözött tőlük. Amúgy is túl nagy a megfelelési kényszere az anyukája,apukája felé.

Mert mikor elvált ott voltak neki segítették..

2020. dec. 5. 08:16
 6/33 anonim ***** válasza:
71%

Az ultrahang képes felraktam tényleg olyan proli dolog, ettől függetlenül az is gáz, amit a pasid művel.


Gyereket csinál neked, aztán letilt Facebookon a szüleinek még nem meri bevallani a gyereket.

2020. dec. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%

Hát nálunk a férjemnek 2 válása volt az egyik házasságából 2 gyereke született egyik gyereket ő másikat a felesége nevelte, én is elvált vagyok.Mikor vállaltuk a közös babánkat tudta ugyan az anyukája, de nem nagyon foglalkozott vele, aztán 3 hónapos volt a babánk mikor karácsonyra eljött hozzánk és szenteste kedvesen azt mondta, nagyon szép baba, de mindenki előtt titkolni kell, mert szégyen hogy a fiának 45 évesen született gyereke.Én meg ott lestem mint valami hülegyerek, hogy miről beszél.Erre párom reakciója az volt, hogy mindenkinek elmondta azoknak is akikkel amúgy nem igazán tartotta a kapcsolatot.

Szerintem a párod nem áll ki melletted, a baba mellett sem.HA akartátok, akkor nincs oka szégyenkezni, függetlenül attól hogy a szülei örülni fognak e vagy sem,ahogy a tesóinak is. Igenis illene elmondani nekik, hogy tudják ti egy család vagytok, lesz egy unokájuk.

2020. dec. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Igen,én is ezt vallom. Ha tényleg akarja ő is a babát akkor felválallja. De így nem ezt mutatja felém.
2020. dec. 5. 08:36
 9/33 anonim ***** válasza:
25%

Én nem szólnék bele, hogy kivel mikor közli. Az legyen az ő dolga.

Előbb utóbb úgyis kiderül.

De az is lehet, hogy mondta, csak olyan volt a reakció, amit nem akar veled megosztani. Vagy régebben mondtak valamit, ami miatt nem mondja. A lényeg, hogy hagyd rá.

2020. dec. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
95%

Ez egy szar kapcsolat. Letilt fb-on? Mint egy megsértődött tini? Ilyen ember nem való apának.

Az se magyarázat, hogy fél a szüleitől. Azt írtad, külföldön élnek, és alig találkoznak.

Én komolyan elgondolkodnék, hogy ebben a kapcsolatban mennyire őszinték az érzések.

Szerintem nem örül a babának.

2020. dec. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!