Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szapora szivverés, 37,3-hőemel...

Szapora szivverés, 37,3-hőemelkedés, hasi szurkáló fájdalom. Ezek a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
Két napja lett pozitív a terhességi tesztem. De már pár napja szapora a szívverésem (éjjel 80 körül van, nappal a nyugalmi 90 körül van) fitnesz óra mutassa. A hasam is sokat fáj, fel vagyok fuvódva meg szúró erzés is vándorol a hasamban. Ma mértem lázat mert fáztam és 37,3 lett az eredmény. Ez az első terhességem és nem tudom hogy ezek a tünetek normálisak és a terhességhez tartoznak vagy valami más lehet a probléma?

2020. dec. 5. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A hőemelkedés előfordul terhesség alatt. A szurkáló érzés is gyakori. Esetleg hívd fel az orvosod v.a háziorvost hétfőn.
2020. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A pulzusod normális, nekem terhesség előtt is 100 körül volt, most is 90-100 nagyjából. A hőemelkedés is stimmelt az elején, bár hivatalosan hőemelkedésről 37.5 felett beszélünk :) A szúró érzés szintén normális, de ha görcsölni kezdesz erősebben, akkor irány a doki.


Amúgy meg ha esetleg még feljebb kúszna a hőd, akkor lehet meghültél, arra nam árt odafigyelni.

2020. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen😊😊😊

Nekem pontosan ezek voltak a tünetim, és ez az első trimeszterben végig meg is maradt. Hányingerem csak most van.

Egy 35 hetes kismama

2020. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezek normális terhességi tünetek.
2020. dec. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Sajnos családi ügy miatt jelenleg külföldön vagyunk és nem tudok el jutni az orvosomhoz majd csak 20 adika után, és pont most lett pozitív a tesztem amikor nem számítottam rá:D

Amúgy nagyon örülünk neki a férjemmel csak aggódom a szapora szívverés végett. Kellemetlen, főleg éjjel mikor arra ébredek hogy zakatol a szívem, és olyankor nem bírok vissza aludni se :(

2020. dec. 6. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 35 hetes kismami. Ez a szivzakatolas nekem meg mindig fen all, es a pulzusom 100 korul. Ez az miatt van, mert a szivnek sokkal tobb vert kell pumpalnia, mint elotte.
2020. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!