Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. Hétben erős hasi fájdalomr...

28. Hétben erős hasi fájdalomra ébredek! Mi lehet?

Figyelt kérdés
Már nem az első eset, nem görcs, csak konkrétan fáj az egész hasam ilyenkor, mintha ki akarna szakadni. Eddig tényleg csak éjszaka ébredtem rá fel félig és napközben teljesen el is feledkeztem róla. Ilyet tapasztalt valaki?

2020. dec. 11. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen nem volt, de azért megemlíteném orvosnak. Csak éjszaka jelentkezik? Nem lehet, hogy jósló fájás?
2020. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem sugárzik ki derékba, nem alhas, nem tűnik görcsösnek, inkább konkrétan a hasam sajog.

Sajnos a dokim kedden rendel legközelebb. :( első babás vagyok, nagyon remélem hogy nem jósló ilyen haamr :(

2020. dec. 11. 12:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Éjszaka volt eddig, illetve ma napközben egy pár másodpercre, mondjuk utána/közben mozgott is a baba.
2020. dec. 11. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet de a biztonság kedvéért néha mérd meg a vérnyomásod. Valószínűleg nincs vele baj, de érdemes kizárni.
2020. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!