Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hányásnak mikor...

Terhességi hányásnak mikor lesz vége? Akik naponta többször hánytak és végig mély hányingerrel küzdöttek hogy viselték?

Figyelt kérdés

A rosszabb napokon a tea és a víz is kijön belőlem, nem beszélve az ételekről. A jobb napokon mély hányinger, egyszer-kétszer hányok és véget nem érő öklendezés a wc felett. Ezek az időszakok nagyjából két-három napos felbontásban váltják egymást. A terhességem 5. hetétől fekszem, mert minden mozdulatra rohanok a wc-re, ahol reménykedem, hogy ne jöjjön ki belőlem, amit végre sikerült magamba kényszerítenem. Borzalmas ételundorom van, a húsnak búcsút intettem a terhesség eleje óta, nagyjából sós perecen és zabpelyhen élek. Gyömbér, b6, kóla, narancslé és egyéb tippek teljesen hatástalannak bizonyultak. Jelenleg a 9. hét végén járok és messze most vagyok a legrosszabb állapotban....


Bármi tipp?


Kérlek olyanok írjanak akik végigmentek ezen a tortúrán.



#terhesség #hányinger #rosszullét #reggelirosszullét #terhességihányás
2020. dec. 15. 19:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Pici update annak aki hasonló helyzetbe került.. Sajnos kórház és infúzió lett a vége, mert nagyon legyengültem a folyamatos hányástól. A 11.hét végétől elkezdtek mérséklődni a tünetek, a 13.-ra pedig minden rendeződött, a hányás teljesen abbamaradt és visszajött az étvágyam is. Éppen 32 hetesek vagyunk és azóta is szuper egészségnek örvedünk, fel is csúszott pár kiló..:D Sokan nehezen bírják az utolsó hónapokat, én viszont mindig visszagondolok az elejére és összeteszem a két kezem, hogy most csak a derekam fáj, nehezebben megy az alvás és sok a savam. :)
2021. máj. 23. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!