Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is ennyire érzékeny volt...

Más is ennyire érzékeny volt terhesen?

Figyelt kérdés

Szinte mindenen el tudom magam sírni. Egy babás reklámon, egy zenén, egy képen a szüleimről (még élnek, nem találkozunk kevesebbet, mint régen, havi 1-2 alkalom), ha csak valami szomorú dolog jut eszembe, pl. a múltban történt dolgok, amik terhesség előtt eszembe se jutottak.

Mást is így megkavartak a hormonok?

23 hkm


2020. dec. 15. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyiknél sem volt nekem ilyen
2020. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is, nagyon.. 2 véglet volt, vagy ez, amit te is írtál, hogy szó szerint mindenen sírva fakadtam, a másik meg az, hogy rettenetesen dulifuli voltam. Folyton puffogtam, beszólogattam, morcos voltam. Persze a fejemhez vágták, hogy csak hisztis p**sa lettem, meg értelmes ember viselkedjen kultúráltan, de komolyan nem tudtam kontrollálni az érzéseimet. Szülés után picit több mint 1 hónappal múlt el ez az érzelmi hullámvasút nálam.
2020. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Első és most a második terhességnél is így vagyok.
2020. dec. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem és kívános sem voltam. Ettől függetlenül sok ilyet hallottam, nem elvitatni akarom tőled, de én nem ilyen voltam
2020. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi ilyen terhes dolgom nem volt. Sírtam 1-2x terhesen ami több kint a 9 havi átlagom amúgy, de semmi ilyen extra nem volt.
2020. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én azóta vagyok ilyen, amióta megszületett a lányom, pedig az már 10 hónapja volt. Ha látok egy újszülöttet, elsírom magam. 🤦‍♀️
2020. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezek szerint ennyire változó ez is, mint a rosszullétek az első trimeszterben, van akinél jelentkezik, van akinél nem.

Ki kell bírni ezt is akkor, bár még ez a legelviselhetőbb tünetem. 😅

2020. dec. 15. 22:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Én az elején azért sírtam mindennap mert szarul voltam... Második trimeszterben legtöbbször azért mert csak 😅🤦 amin a férjem nagyon jókat nevetett 😂

De egy kis csokival mindig meglehetett vigasztalni 😂

Most a vége fele (papíron meg 1 hónap) már semmi ilyen nincs csak szimplán fáradt vagyok a nap 24 órájában.

2020. dec. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ehhez terhesnek sem kell lennem 🙈
2020. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Első trimeszterben a rosszullétek gyötörtek, egy hete a derekam csípődött be, most pedig pár napja a reflux kínoz az érzelmi hullámvasút csak a ráadás. 😅
2020. dec. 15. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!