Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseggel kapcsolatban...

Terhesseggel kapcsolatban olvastam egy ilyet (lent betettem a linket), ez hogy lehetseges? Egy kicsit beparaztam.

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 16. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az interneten minden azt mond, amit akar.
2020. dec. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát vele ezek szerint megtörtént... 😆

De ha a kisbaba nem a Kisjézus, akkor nem hinném, hogy szeplőtlenül fogant. 🤣

Szóval nem írta le, hogy védekeztek-e amúgy, vagy csak megszakították, mert persze, az mellett simán teherbe lehet esni. Már az iskolai felvilágosításon is elmondják, hogy az nem biztonságos...

Az meg, hogy a teszt se mutatta ki, meg az orvos se jött rá, az nekem azért eléggé sántít. Azért a hüvelyi ultrahanggal látni azt kus idő után.

A teszt meg lehet selejtes, azért kell többet Csinálni. De azért ezek elég megbízhatóak.

Nem tudom, nálam azért voltak testi jelek is, én nem tudom, h lehet ezt nem érezni, hogy az ember terhes. Máshogy nem is, de hormonjaid, cici érzékenység stb...

2020. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem is olyan fura ez a tortenet.....

En szeptemberben voltam parommal megszakitassal, es egy het mulva ereztem eros hanyingert es szedulest, ezert is mentem dokihoz es nem latott semmit. Utoljara multheten csutortokon voltam dokinal es o sem latott semmit, viszont par napja mintha remegne az alhasam es a csipom is faj, meg a huvelyem is nyilal, mintha nyulnanak az izmok es oda terjed ki a fajdalom.

2020. dec. 16. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne. Volt már egy ilyen lány itt gyakorin, ő 2x feküdt pszichiátrián. Annyira félt a terhességtől, hogy nem tudott belenyugodni, hogy nem terhes.
2020. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3-ra:

Elolvastad a linkelt hozzászólást, azóta produkálod a terhesség tüneteit. :-)

Nem is hinnéd, pszichés alapon milyen sokféle tünet jöhet elő (nemcsak terhességi).

2020. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ajjaj, jó sz.r ultrahang gépe lehetett a dokinak 😅 Én mint “laikus” olyan szépen láttam már az első ultrahangon, hogy ott bizony van valami...Amúgy nekem is van olyan ismerősöm aki állítólag csak a 27. héten vette észre, hogy terhes...mondjuk dokinál nem volt előtte, és elvileg addig megjött neki minden hónapban. De szerintem, csak nem akarta elmondani senkinek.
2020. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt egy bizonyitek arra,miert NE higyj el minden sz*rt,amit neten latsz/olvasol 😉. Ha pedig gyakran fordul veled elo,hogy szex utan maniakusan terhesnek gondolod magad, akkor keress fel egy szakembert. Igy sosem lesz teljes parkapcsolatod,ha folyton ezen ragodsz. En is az alig 6 hetes kis embriomat siman kivettem,mint ahogy a doki is (nyilvan,ki,ha nem o?),szoval idiota aki ezt irta. Nem tudja hogy lett terhes,mert nem ment el benne? Ha valaki beteszi,abbol mar lehet baba,lenyegtelen,hogy elmegy e,vagy sem. Aki ennyit nem tud...
2020. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!