Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a tapasztalatotok terhesség...

Mi a tapasztalatotok terhesség alatt észlelt miómàval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Még csak az 5.hètben vagyok, ma voltam orvosnál. 3mm-es petezsàkot látott, illetve egy kb. 32mmx40mm-es 0.9mm vastag miómàt. Tavaly szeptemberben és decemberben is voltam UH-n,akkor még nem volt majd tavasszal volt egy vetélésem a 7.hètben,de akkor UH.n még nem jártam.

Okozott ilyesmi valakinek gondot? Az orvos szerint nem a petezsàk közelében van, viszont azt olvastam a hormonszint növekedés miatt nagy valószínűséggel nő a mérete.



2020. júl. 8. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyukámnak volt mialatt várandós volt velem, amikor megszülettem azt is kivették es nagyobb volt mint én. E miatt amúgy korábban kellett szülnie anyánaj, mert lassan kezdett kiszorítani engem a mióma. De egészséges vagyok/voltam szóval nem feltétlen okoz gondot, csak figyelni kell rá
2020. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ennél nagyobb volt és nem okozott gondot. Szüléskor nem vették ki, mert együtt nem a legjobb a két beavatkozás.
2020. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. júl. 8. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt anyámnak és semmi bajom, sőt az egyik barátnőmnek. Nem tudom pontosan van-e bármilyen összefüggés, de mind a kettőnk nyakára rátekeredett a köldökzsinór.
2020. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nővéremnek is volt, a terhesség végére akkora lett mint a baba feje! Sajnos az utolsó hónapot korházban toltotte emiatt :( kizárólag császár jöhetett szóba, sajnos 1 év alatt sem csokkent a merete, szinten “csaszar” keretein belul tavolitottak el!
2020. júl. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, önmagában az,hogy nekem esetleg kellemetlenség lesz az nem gond, nyilván a pici legyen rendben. De úgy értelmezem az eddigiekből, hogy ez megugorhatò, nem szükségszerűen okoz problémát.
2020. júl. 9. 09:16
 7/8 anonim ***** válasza:
A babában nem okoz gondot, viszont az elehelyezkedése veszélyeztetheti a kihordását, a doki úgy is mondani fogja mi a teendő, de az esetek tobbsegeben semmi! :)
2020. júl. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:-)
2020. júl. 9. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!