Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülni pár hónapos kapcsolatba?

Szülni pár hónapos kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Pár hónapja alkotunk egy párt,együtt lakunk és családot tervezünk..de nem most

Kiszakadt a gumi és bevettem egy esemény utánit, de már késő volt

Babát várok:)

Nagyon szeretem a párom de nem tudom nem e korai ilyen felelősségteljes döntés ilyen fiatal kapcsolatba

Vannak olyanok akikkel előfordult hasonló?



2020. okt. 30. 14:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit szól a babához?
2020. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
47%
Nem tartanám meg. Nem is ismered még azt az embert
2020. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Örül neki és támogat
2020. okt. 30. 14:45
 4/35 anonim ***** válasza:
93%

Tarsd meg ha egyedül is eltudod tartani. Lehet,hogy együtt maradtok,de a nem is benne van a pakliban.

1-es

2020. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
59%
Az édesanyám és édesapám esete is ugyanez volt. 2 hónapja voltak együtt mikor kiderült, hogy anya terhe. Most 16 éve, hogy együtt vannak és 6 éve házasok!:)
2020. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%
Ha örül és támogat akkor sok boldogságot, csak legyetek türelmesek egymással.
2020. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
79%
Hát, mi fel éve voltunk együtt, amikor tervezetten sikerült a baba. 11 hetes terhes voltam, amikor azt mondta, mégse kell. Azóta nem láttam. A gyerek már 17 éves. Ha előre tudom, nem vállalok vele gyereket. Nagy teher az egyedulallo anyasag es nem csak a nőnek, a gyereknek is, pláne így, hogy apukával nulla kapcsolata volt és van.
2020. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
39%

Össze sem költöztem volna néhány hónap után.

Lehet kapkodni, ha nem zavar az sem, hogy egyedül maradsz egy gyerekkel.

Én nem költöztem volna és nem vállalnék gyereket, ezt tudom biztosan.

2020. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a véleményeket!

Lehet félreértem, de egy-két komment hangneme kicsit bánt

Pl: lehet kapkodni,ha nem zavar,hogy egyedül maradsz???

Nem azt kérdeztem,hogy számodra az összeköltözés korai e,hanem a babavárás és hogy volt e valaki hasonló helyzetben...

És ha elolvastad ezt is,akkor biztosan az is szemet szúrt,hogy védekeztünk és bevettem egy tablettát de már későn

Ezért van a jelenlegi kialakult szituáció ami egyenlő azzal,hogy nem kapkodtunk

Jól kijövünk köszönjük az összeköltözés nem volt korai számunkra:-) fél év után,25 évesen ,saját lakásba


Aki írta,hogy a szülei most is együtt vannak 16 év után: Sok boldog közös évet kívánok még Nekik :-)

2020. okt. 30. 15:05
 10/35 A kérdező kommentje:

A 9-es válaszolóra ne hallgass, buta és valami nagy trauma érte az életében,amiért nem bízik már az igaz szerelemben,hogy valaki nem csak azért lehet a másikkal mert nem talált jobbat :-)

9-es: Nem a házasság köti össze két ember életét

Ezzel ők megpecsételték a szerelmüket

És így ismeretlenül is azt hiszem,hogy a kommentelő nagy szeretetben nevelkedik:)

De eltértünk a tárgytól kérlek keress magadnak új kérdést az oldalon, itt már leszerepeltél

2020. okt. 30. 15:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!