Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed Ab utáni menses-nél...

Missed Ab utáni menses-nél már lehet tampont használni? Kinek mikor jött meg a menstruácioja a mütét után?

Figyelt kérdés

Jövöhéten lesz 4 hete hogy missed abom volt:)

Lehet hogy jövöhéten megjön a menstruáciom akkor már használhatok tampont?Mütét után betétet hasunáltam.Kinek mikor jött meg a mütét után a mensese?Mütét után vérezgettem meg barnáztam is.Pont nyaraláson leszek..Köszi


2010. aug. 12. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Es miert kell azt smiley-val irni,hogy missed ab-od volt,talan olyan jolesett?A baratnomnek mar ketto is volt iden,de o sajnos nincs ilyen jo passzban mint te,azt se tudom hogy vigasztaljam szegenyket.

Vigyel magaddal tampont a kirandulasra,nem nagy dolog,nem is nehez,legyen nalad,ha netalan megjonne...

2010. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az csak elírás. 8-as helyett 9-est ütött...

Ha a műtét utáni vérzés már elmúlt és ez már az esedékes mensid, akkor használhatsz.

2010. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet véletlenül elnyomta a gombot a billentyűzeten.

Amúgy simán lehet tampont használni, de nem valószínű, hogy meg fog jönni. 6-10 hét is eltelhet.

2010. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A francba szomoru fejet akartam bocsi mindenkitöl

Nagyon rosz volt akartuk a babát nagyon két évet vártunk rá.Mégegyszer bocs

2010. aug. 12. 16:42
 5/10 A kérdező kommentje:
Jaj de rossz érzés hogy elnyomtam..még most is magam alatt vagyok de nagyon,pedig már 4 hete lesz.Amig élek nem fogom elfelejteni azt a kis babát!Elnézést mégegyszer
2010. aug. 12. 16:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyan már, nem kell bocsánatot kérni, megesik, néha nekem is félremennek a betűk...

Sajnálom, ami veletek történt, remélhetőleg a következő már szép egészséges kisbabává fejlődik!

2010. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm..olyan rossz felidézni ujra..de ezt a tamponos dolgot meg akartam kérdezni,remélem nem lesz baj ha azt használok.
2010. aug. 12. 16:46
 8/10 anonim ***** válasza:
BOCSANATOT KEREK!,az elso vagyok,csak a baratnom miatt utott ilyen nagyon sziven a dolog,nem tudhattam,hogy veletlenul irtad felre,mert sajnos par napja valaki szinten az abortuszrol irt es smiley-t rakott,es nagyon felhuztam magam,hogy vannak ilyen szivtelen nok.Tenyleg 1000 bocsi,sajnalom,ha megbantottalak,es azt,ami veled tortent.
2010. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem már többször is volt. Olyan 4-6 hét között jött meg először. Azt mondják, hogy első alkalommal inkább betét és csak utána tampon, de mindig tampont használtam az elsőnél is.

Sajnálom.

2010. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi.És az elsönek üzenem hogy nem baj hiszen én irtam félre.Én nem is értem hogy hogy lehet ezt könnyen elviselni,én még nagyon nehezen is alig tudom tultenni magamat rajta..talán az idö majd segit.
2010. aug. 12. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!