Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok nekem tapasztalatokat...

Írnátok nekem tapasztalatokat Dr. Séra péter nőgyógyászról?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A 18.kerületi Séra Péterre gondolsz?


Három gyermekem van,mindegyik terhességemet ő kísérte a terhesgondozóban.Én egy nagyon alapos,lelkiismeretes dokit ismertem meg a személyében.Kicsit szűkszavú és halk ember,de bármit kérdezel válaszol és nem néz hülyének.

Nagyon alapos doki,mindenre figyelt,például a ötelező UH-k,kötelező vérvételek,36 héttől ctg,hüvelyváladék tenyésztés,köldökzsinór flowmetria,stb.

Nem fogadtam meg őt szülésekre,mindegyik babót ügyeletesnél szültem a dél pestiben,de így is nagyon meg voltam a Sérával elégedve.

Most várom a negyedik babámat,de sajnos elköltöztünk Pestről,így most vaszilálok,hogy dél pesti vagy helyi kórház:S


Remélem segítettem.

35 hetes km.

2010. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dr. Séra Péter a XVIII kerületi sztk rendelőben van.

A héten voltam nála, mert eddig nem jó helyre jártam, nem illetékesre.

Kismama vagyok, elmondtam mi a panaszom válaszolt, nem kellett külön kérnem, hogy labort szeretnék de rákérdezve már írta is a beutalót.

Kenetet vett le, amit szakszerűen gyorsan végzett és közben nézte a hasfalamat is finoman. Bár meglepő hogy simán kesztyűvel vette le, de nem volt durva.

Nem vagyok tehetős, nem tudok külön magánorvosi rendelést fizetni, ezért ahhoz képest, hogy sztk normális volt és gyors. A kérdéseimre választ kaptam. Remélem a terhesgondozás is ilyen lesz.

2011. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a második Gyermekem várom és most 18 hetes vagyok, Én nagyon megvagyok elégedve..Bátran kérdezhetsz,Figyel a kötelező vizsgálatokra, én nagyon alapos doktornak mondanám.

Sztk alapon járok hozzá nem a fogadott orvosom ,de bátran ajánlom.

2012. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!