Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat bármilyen gondot a...

Okozhat bármilyen gondot a magzatnak, ha az anya a várandósság során vált terhesvitamint?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Most ez komoly?????

Mond, hogy nem!

2020. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Pontosan milyen gondot okozhatna szerinted?
2020. dec. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Mint ahogy az sem, ha abbahagyja vki, vagy egyáltalán nem is szedi.
2020. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Istenem... Es az ilyeneknek lesz gyereke...
2020. dec. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A terhesvitaminok előtt is születtek egészséges gyerekek. Azért nem kell túlzásba sem esni az aggódásban, ha hülyének tetteted magad, előbb utóbb hülyének is fognak nézni, ezt ne feledd.
2020. dec. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ az egyetlen normális válaszolónak! Kedves 4-es, képzeld, van már egy gyerekem, nála nem váltottam és a kicsinek is a legjobbat szeretném. Nem értem, miért baj, ha aggódik egy anya és ezért kérdez.
2020. dec. 20. 11:16
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem az a baj, ha aggódik egy anya, én is aggódtam.

A baj azzal van, ha elfelejt gondolkozni...

2020. dec. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%
Ha többen mondják, hogy szamár vagy, akkor érdemes elgondolkodni rajta, hogy lehet tényleg. Ha viszont élből megsértődsz, csak azt fogod elérni vele, hogy a környezeted nem fog visszajelzéseket adni, ha épp bután viselkedsz, és nagyon kellemetlen helyzetekbe fogod sodorni magad és a családod a viselkedéseddel. Ez nem aggódás volt, hanem egy nagyon buta kérdés. Szívesen, hogy anonim emberek figyelmeztettek erre és nem a barátaid/családod előtt csináltál magadból hülyét.
2020. dec. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Jartal valaha iskolaba? Mar tul vagy egy terhessegen,nem gondolod,hogy ha a varandosvitamin olyan huuu,de nagyon fontos lenne, es baja lenne nelkule,vagy varialva a babanak,arrol tudnal? Hany,de hany olyan van,aki nem is szedi? De tenyleg,megis mi baja lehetne annak a szegeny babanak? 3 laba fog noni,vagy pont,hogy 1,mivel valtasz? Ez nem aggodalom,hanem szimpla idiotizmus.
2020. dec. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem okoz problémát. Az sem, ha nem is szeded.
2020. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!