Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tuti nem árt a babának az...

Tuti nem árt a babának az orgazmus?

Figyelt kérdés
Nem hüvelyire gondolok, hanem a csiklónál. Azert az egy sokkal intenzívebb dolog szinte bárminél. Amikor a csúcsra érek csiklónál, akkor úgy érzem az egész hasam megfeszül, szinte érzem hogy a tüdőm alatt van már a méhem és mintha az egész összehúzódna pár pillanatra. Maga az orgazmus ugyanannyira jó érzés mint régen de ez a pár mp-ig tartó hasfeszülés kicsit kellemetlen és fura elképzelni hogy a baba ebből nem érez semmi rosszat? 23 hkm

2020. dec. 21. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt, ezt tapasztalatból írom. Az orgazmus hatására tényleg van egy kis összehúzódás, de nem hiszem, hogy beindíthatja a szülést. Én a vége felé próbálkoztam vele, de a baba még nem állt rá készen, hogy kibújjon. Őt max ringatja. :D
2020. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
38 héten folyt el a magzatvizem önkielégítés után közvetlen. Nem tudom, hogy direkt ettől volt-e, de az biztos, hogy az orgazmus okoz összehúzódásokat.
2020. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egy olyan igazán jó, istenes orgazmus után pár percig keményedett a hasam, de ez ugyanúgy ne árt a babának, mint amikor csak sétálástól keményedik vagy bármitől. Amúgy mi egész aktív nemi életet éltünk a teljes terhesség alatt, de mégis teljesen függetlenül minden ilyen eseménytől indult meg a szülés (40+4 napon).


Ami jó a mamának, az jó a babának is, mondják :)

2020. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

A mehosszehuzodas 12.héttől kezdődik, hogy felkerüljön a szülésre. Akkor még nem erzed, majd a második trimeszterben érzékelhető, azt hiszem a vége felé, majd 3.trimeszterben folyamatosan tart, aztán jönnek a jósló fájások.


Nekem az első terhességemnél minden igaz volt a fentebb leírtakból, nem tudom pontosan melyik oldalon olvastam.

Talán nutriklub.

Most 11.hetes vagyok, kíváncsi leszek, hogy fog alakulni :)

2020. dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Szia


Nekem is csikló orgazmusom van


Kb a 13. Héttől kezdett feszulni utána ugyanígy pár másodpercig a méhem.


Terhesség végéig votl szex és orgazmus, de nem lett semmi gond.


Végül 37+4 napra született

2020. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Orgazmus után nekem is befeszült a pocakom. Az egy kicsit engem is zavart, de pár percen belül el is múlt. Nem árt a babának, sztem maximum problémás terhességnél nem ajánlja az orvos.
2020. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Minden boldogsághormon-löket JÓT tesz a babának. Az orgazmus is.
2020. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
2. Nál akartuk kisfiamat beindítani,hogy ne kórházban kelljen, de semmi :D 39. Hétre indították előbb.
2020. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!