Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orgazmus árt a babának?

Az orgazmus árt a babának?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok és progeszteront szedek!Nem szexelünk,de valahol olvastam,hogy maga a behatolás árt nem az orgazmus!Szerintetek?
2019. jan. 1. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én azért vigyáznék... Sokmindent írnak az interneten. Inkább ne kockáztass!
2019. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi!Én sem fogok!Dokitol meg nem fogok rákérdezni...😕
2019. jan. 1. 21:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is progeszteront szedtem az elején, most 20 hetes vagyok, semmi bajunk. Nem voltunk együtt a párommal, de előfordult éjszaka az álmomban orgazmusom lett...csak egyszer-kétszer, nem sokszor. Ennyitől nem lett semmi baj, de igen, szándékosan én sem kockáztattam.
2019. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Ooo kivetel leszek mert mi szexeltunk rendesen a bogyo mellet

Spec semki bajom nem volt se nekem se a gyereknek...



Am az orgazmus elettani folyamat a tested felkeszult ra

Tudja mi a dolga. Nem hinnem h barmilyen bajt okozna terhesseg alatt. Sot inkabb jo hatassal van ra a felszabadulo hormonok miatt.

2019. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat! :)
2019. jan. 1. 21:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Most még inkább vigyázzatok,viszont az orgazmustól lehetnek enyhe összehúzódásaid,legalábbis nekem vannak és doki mondta,hogy attól.Szokták is ajánlani a már szülés előtt álló nőknek,hogy szexeljenek,hogy beinduljon a szülés :)
2019. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

A fenet indul be a szules a szextol :-D

Ez ugyan olyan mende monda mint pl a tonik vagy a lepcsozas


A szules beindulas a gyerekt fugg o mikor akar elindulni kifele. :-D kivalaszt egy anyagot amire reagalva az anyai szervezet beinditja a szulest. - Ne kerdezd mert vagy ezer eve olvastam egy amerimai szaklapban de eleg megalapozotnak tunt a cikk.

2019. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Hàt èn az elejèn vigyàznèk èsnem kockàztatnèk.Èn is kapom a progeszteront.Egyszer àlmomban volt orgazmusom akkor megijedtem de hàla Isten nem törtent semmi.Ha progit kapsz, az első 12 hètbe hagynàm a sexet meg az orgazmust is a helyedbe.Biztos ami biztos ..

9hkm

2019. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7-nek üzenném hogy nem igaz h a szex nem indíthat be szülést. Az orgazmuz oxitocint szabadít fel ami felel maga a szülésnél szükséges méhösszehúzódásokért. És igen rengetegszer ajánlják a terminust betöltött kismamáknak h menjenel szexeljenek a férjükkel, ezzel elkerülve az indításos szülést. Szakmabeli vagyok, tudom miről beszélek. Mellesleg a ondóváladék puhítja a méhszájat is így ez szüléskor még elöny is.


A kérdezőnek annyit mondanék h maga a szex azért veszélyes az első trimeszterben, mert pl ha az aktus során eltalálja a párod a méhszájat is okozhat összehúzódásokat, illetve az orgazmus mint írtam oxitocint szabadít fel.


Ha nincs semmi baj a terhességnél akkor nem okoz gondot se a szex se az orgazmus

Jelenleg 7 hetes kismama vagyok progeszteront szedek és barnázás miatt illetve volt egy kisebb haematóma a baba mellett emiatt nem élhetek nemi életet most.

2019. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Féltem,hogy nem kapok értelmes válaszokat,de sokat segítettetek.Mióta pozi lett a teszt,azóta nyilván nem szeretkezünk.Nem is tudtam volna mert annyira fájt a hasam.Most ő a legfontosabb természetesen,csak kíváncsi voltam.Nektek is boldog baba várást! :)
2019. jan. 2. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!