Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy érzitek magatokat a 33....

Hogy érzitek magatokat a 33. héten? Ki mikor kezdi összecsomagolni a kórházi cuccot?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
36. héten már érdemes összecsomagolni, hiszen akkor már bármikor jöhet, nem szémít koraszülöttnek. :) 38 hetes
2008. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Szia!Én 28 hetesen összepakoltam,mert pár napot kórházban kellett lennem.Azóta mindig kész a "csomag".
2008. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én még csak a 32.héten tartok,de úgy érzem magam mint egy bogár aki a hátára esett és nem bír visszafordulni:-))lassan időszerűnek érzem a pakolást, nem tudom miért, hisz ráérne még, de mi van ha..???

üdv.:-)

2008. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 37 hetes vagyok és a múlt héten pakoltam össze. Alapból nem vagyok babonás, de valamiért úgy voltam vele, hogy ha összekészítem a csomagomat, akkor tutira beindul a szülés. Bár nem így lett, de másnap elkezdődtek a jóslófájások, amik addig nem voltak :)
2008. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a 35.héten pakoltam be. Azóta meg már még egyszer átpakoltam, biztos ami biztos :)

Üdv, 39h.

2008. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én a 37. héten pakoltam össze félig, aztán minden héten raktam még hozzá valamit és mikor indulunk szülni még akkor is maradt még kb. 5 perces pakolás :)
2008. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 36 hetes vagyok, de már kb 1 hűnapja totál készen van minden, csak meni kell, ha itt az idő.

Én akkor voltam nyuoűgodt, ha készen van minden! :-))

2008. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi már betöltöttük a 34. hetet, és pont ma pakoltam be mindent, így már picit nyugodtabb vagyok. Egyébként meg a bal bordámat nagyon tudja nyomni a pici lányom, de ezenkívül jól vagyok, és te/ti?

2008. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:

köszi mi jól vagyunk,igaz néha én is úgy érzem hogy a bordám alatt jár a lába...nem mindig kellemes.

Csak már kicsit izgulok.Te is így vagy ezzel?Ahogy múlnak a hetek...most a karácsonyra készülés is más szellemben telik,csak ez jár a fejembe...azt se tudom hogyan fogok megsütni meg főzni a Szentestére,hisz akkora már 36 hetes leszek.Te hogy vagy ezzel?

2008. dec. 2. 11:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: Én is nagyon izgulok, sőt félek az egész szüléstől:( A főzést megcsinálom, de a sütkérezéshez nekem már erőt kell gyűjtenem. Úgy döntöttem karácsonyra inkább rendelek vegyes sütiket:) Gép előtt is keveset ülök, mert a bordámnak csak fekve jó, persze az egésznapot mégsem fekszem át, szenvedek is azért egy picit;) Izgalmas hetek várnak ránk már karácsony körül azt hiszem!


Boldog babavárást, és könnyű szülést kívánok Neked!

2008. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!