Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vége felé szabad...

Terhesség vége felé szabad önkielégítést végezni?

Figyelt kérdés
Megőrülök a hormonoktól és annyira kívánom az orgazmust, de azt sem szeretném, ha emiatt jönne a baby korábban. Bár már 38hetes vagyok. Cervix 2100. Lelkiismeret furdalasom is van, hogy most rám tört ez az érzés, viszont eddig nem sexeltünk nehogy koraszülés legyen. Volt valaki hasonló helyzetben?

2020. dec. 22. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
38 hetes vagy, ha emiatt indulna be a szules, en inkabb csak orulnek neki, ha a helyedben lennek :D Amugy el is voltatok tiltva a szextol?
2020. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos nem mondta, hogy ne szexeljetek akkor eddig is lehetett volna. Az önkielégítéstől sem lesz baja
2020. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát a 32. héten mondta a doki, hogy nincs házas élet, legalább a 37. hetet töltse be a pocaklako, hogy ne kelljen más városban koraszülött osztályon szülni.

De most legutóbb nem kérdeztem rá, mert eddig nem is nagyon kívántam a dolgot, csak most utolsó hetekre őrültem meg 😀

2020. dec. 22. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ooo


Hát nekem 40+5 naposan sem indította bea rendes szex sem


/ spontán nem indított szülésem volt, mielőtt valaki belekötne/


Amúgy gumival max az orgazmus indítana, de nem emiatt nem szabad


Hanem az ondóban prosztagladin van.. méhszájérlelő


38 hetesen mi van ha hamarabb jön?

Csak érett babát indít ben.. mást nem

2020. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Most már attól sem lenne baja, ha beindulna. De ha nem érett még a születésre, az orgazmustól sem fog.

Mi gumi nélkük szeretkeztünk a 38. hét után, több alkalommal, semmi hatása nem volt. 39+6 napon spontán indult elfolyt vízzel, pedig előtte pár nappal voltunk utoljára együtt.

2020. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!