Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajhullás terhesen?

Hajhullás terhesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Normális, hogy 11 hetesen hullik a hajam egy picit? Eléggé dús a hajam, nem szokott vele probléma lenni, most viszont kicsit sprőd lett és hullik. Az első vérvételemen semmilyen vitaminhiányom nem volt, mondta az orvosom, hogy a második trimeszterben biztos, hogy lesz. Esetleg emiatt? Elkezdődött volna? Kiszívta a vitaminjaim, ásványi anyagaimat? :D

2020. dec. 25. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehetséges. Nekem mindenki azt mondta terhesség alatt milyen szép lesz majd a hajam. Aha a nagy lo*aszt 😁😂😂

Hullott nagyon, mire megnőtt volna egy picit le is tört szóval igen előfordulhat.

2020. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is baromira hullik, plusz csomósodik. Reménykedjünk, hogy szülés után visszadúsul. :)
2020. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden ősszel hullik, hiába vagyok várandós, ez most sem maradt el. Nem vettem észre, hogy dús hajkoronám lett volna. Őszintén szólva van egy csomó jelenség, amit nagyon mondogattak, hogy lesz terhesség alatt, én mégsem tapasztaltam őket. Van helyette viszont 1-2 olyan tünetem, amit soha senki nem mondott, hogy előfordulhat. Nem vagyunk egyformák. Kicsit azért reménykedem, hogy cserébe szülés után sem fog hullani.
2020. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De furi, nekem pont fordítva volt. Terhesség előtt hullott, terhesen gyönyörű volt és szerintem egy szál se hullott ki belőle. 😅 Reméltem, hogy ez így is marad, de szülés után brutális lett sajnos. Mindenhol a hajam van és csomósodik is. Borzalmas komolyan. Emellett az arcbőröm se a legjobb.
2020. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!