Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi folyás vagy magzatvíz...

Hüvelyi folyás vagy magzatvíz szivárgás?

Figyelt kérdés
Honnan tudom megkülönböztetni a sima hüvelyi folyást a magzatvíz szivárgástól? 1 hete voltam orvosnál, gyulladást állapított meg, azóta szedem a kapszulát, de amellett észrevettem, hogy van néha vizesebb folyásom. Nem a kapszula ürül, vagyis az is, de azt meg tudom különböztetni ettől. Ez tényleg vizesebb, szagtalan, és olyan, mintha folyamatosan olyan lennék. :( Mintha állandóan jönne valami, de nem csöpög, nem folyik magától hogyha pl pisilésnél előre dőlök. (olvastam, hogy akár onnan is fel lehet ismerni, ha magzatvíz). Megnézem a tisztaságit, azon pár csepp sárgásabb folt van (azért sárgább, mert a tisztasági elszínezi, bugyin átlátszó), de érzem, hogy állandóan "nedves" vagyok odalent. Volt már valakinek hasonló? Tudtok tanácsot adni? Mikor voltam orvosnál, nem volt semmi gond, nem szivárgott a magzatvíz, sőt a méhszáj is zárt volt akkor. Fogalmam sincs, azóta változott-e. Lehetséges, hogy a kúp miatt van ez? Légyszi ha tudtok, írjatok tapasztalatokat, véleményeket, mit csináljak. Nagyon köszi! 34 hkm
2020. dec. 26. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Vissza az orvoshoz! Sürgősen!
2020. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem miért?
2020. dec. 26. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék. 33 hetes vagyok, tegnap este óta néha, de főleg ha fekvésből felállok, folyik valami. Átlátszó, van amikor annyi h a tisztasági betét mellé folyik. Nekem canestent kell használnom, ma kell a hatodikat, és egyben utolsót felhelyeznem.

Éjjel nagyjából óránként keltem haskeményedésre, aztán regglere elmúlt. Napközben 2 óra autóút alatt már 10 percenként keményedett. Fekvésre elmúlt. Jelenleg kb 30 percenként van, pedig fekszem.

2020. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak akkor keményedik, hogyha sokat mászkálok.
2020. dec. 26. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Lètezik magzatvìz kimutatò gyorsteszt. Ha kaphatò a patikàban, akkor vennèk, amint kinyit. Ha nem, akkor szülèsznőtől/orvostòl kèrnèk.
2020. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az összes patikában voltam ami a környéken van, drogériákban is, sehol nem lehet kapni. :(
2020. dec. 26. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A magzatvíz édes illatú, a folyás szagtalan jobb esetben, ha bűzös akkor ugyis tudod, hogy doki, ha vizelet annak is jellezgezes szaga van.

Nekem szivárgott a magzatvizem. Reggel kimentem a mosdóba és éreztem azt a fura édes illatot odalentről, soha előtte sem utána nem éreztem olyat. Nemsokkal később el is folyt a magzatvíz.

2020. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!