Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit és hányszor esztek, hogy...

Mit és hányszor esztek, hogy ne hízzatok sokat?

Figyelt kérdés
Mire ügyeljek a várandóság alatt, hogy ne hízzak sokat? Előző terhességemnél 48-ról indultam és 80kg-val szültem 2950g és 51cm-es kislányomat. Azóta már újra a régi vagyok, de azért nem szeretnék megint ennyit hízni.
2008. dec. 1. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
48kg-an szerintem sovány voltál.Kellett hiznod alapjában egytizest,de nem tudom hány centi vagy.Az én védőnőm szerint kevesebb szénhidrátot egyek.Sok zöldséget és gyümölcsöt,ezek legyenek a nassolni valok is.Igyekezni so mentesen étkezni és nagyon sok folyadékot,mentes vizet inni.A teát cukor nélkül.És ajánlotta a reform konyhát.De sok mulik itt az életmod váltáson is és alkati kérdés is szerintem.Az egyik barátnőm nem evett,zabált a terhessége alatt,5kg-ot hizot csak.Én alig eszem,igyekszem ezeket betartani,28hetesen tartok 8kg.nál.Vacsorára már semmiképp ne egyél nehezet.
2008. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok 23hetesen tartok 8kg-nál.
2008. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot! boldog babavárást
2008. dec. 1. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez alkat kerdese. En 26 hetes terhes vagyok es mar 11 kilonal jarok. Pedig sok gyumit es zoldseget eszem, estere pedig keveset. Nem tudom mit csinalok rosszul.
2008. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!