Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan van hogy megjön a...

Olyan van hogy megjön a menstruáció, de mégis terhes valaki?

Figyelt kérdés
NEM barnázás, NEM pecsételő, NEM közti vérzés, hanem rendes mennyiségű és időtartamú menstruáció.

2020. dec. 26. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerosom 2 honapos terhes volt mar es ugyanugy mestrualt 3 hoba mult el neki.

De o neki bizonyitott a pozi teszt

2020. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ritka mint a fehér holló..de megeshet.
2020. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, huvelygyuru használatával estém teherbe, úgy hogy megvonásos vérzés megvolt, csak egy kicsit rövidebb mint rendesen. Igazi csoda volt, de nem mertük megtartani, mert utána még két hónapig használtam a gyűrűt és csak dokinál derült ki, hogy terhes vagyok... azóta sem értem...
2020. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Igen, de ritka.

Egy öreg néni mesélte nekem egyszer, hogy ő 4 vagy 5 hónapos terhes volt amikor lement nőgyógyászhoz valami rutin vizsgálat miatt, és mondta neki az orvos, hogy itt baba van. A néni pedig nem értette mert 3 hete menstruált. Azóta is van 3 egészséges gyermeke :)

2020. dec. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon ritka de elofordul
2020. dec. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ritkán,de előfordul,hogy menstruál és közben egészséges terheség,egészséges baba van
2020. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, de általában jelez valami bajt, ha vérez a terhesség ellenére. Az még ritkább, hogy minden ok, a babával is, és mégis rendesen menstruál.
2020. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!