Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg annyira rossz az első...

Tényleg annyira rossz az első trimeszter?

Figyelt kérdés

Minden kismama rosszul van az elején? Ez mit jelent pontosan?

Mikor kezdődik és meddig tart?

A pocak mikor kezd látszódni?



2020. dec. 27. 13:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Nekem az első trimeszter hányással és ájulással telt.. Alacsony pulzus és vérnyomásprobléma, és vérszegénység a terhesség kezdete óta. Volt, hogy csak sárga foltokat láttam, s ahol éppen voltam, boltban bankban munkában le kellett ülnöm a földre, mert ha nem elajulok :/ ez kb a 8 héttől kezdődöt És a 19.hetig tartott.
2020. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Egyik gyerekkel sem volt semmilyen tünetem. Csodálatos terhességeim voltak! 😊
2020. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én eléggé émelyegtem, párszor hánytam is. Anyukám viszont azt mesélte, hogy neki egyikünkkel se volt semmi baja. Szóval nem mindenki, és aki érintett, ott se egyforma súlyos. Van, aki kórházba kerül miatta.
2021. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más, van aki meg se érzi az elsőt. Én sajnos nem voltam ilyen mázlista, hetekig rajtam volt a hányás (nem reggeli, egész napos) emiatt vajas pirítóson és gyömbérteán éltem, sokat is fogytam. Ezek mellett még szagundorom is lett, kávé, nyers hús szaga, felvágott, ezektől is mind hányingerem lett. Amióta ez lecsengett, teljesen jól vagyok. Ha nem nőne a hasam észre se venném, hogy terhes vagyok.
2021. ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van olyan, akik alig éreznek valamit, engem megviselt mindkétszer az első időszak. Nekem fájdogált a hasam, hangulatingadozásom volt, fáradtság, mellfájdalom stb. Ezeket a tüneteket a menstruáció elmaradásától éreztem. Kb a 13. hétig tartott. Én magamon már a 12. héttől láttam, hogy nő a pocak.
2021. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!