Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség 10 hetében menni...

A terhesség 10 hetében menni először nőgyógyászhoz nem késő?

Figyelt kérdés
Halál eset miatt külföldön voltam amikor ki derül hogy terhes vagyok, mire haza jutottunk és fel hivtam a nőgyógyászom azt mondták hogy majd csak két hét mulva lessz szabad időpontja ami már a 10 hét terhességem lessz. Nem késő majd csak a tizedik héten menni először? Vagy mi mást tehetnék?

2020. dec. 28. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha így alakult akkor mit tehetnél?Várdd ki azt a 2 hetet és kész.Ha nincs vészjósló tüneted ami aggaszt akkor nem lesz gond ezzel
2020. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha vérzel,nagyon fáj a hasad amitől megijednél akkor sürgősségire menj(nem tudom most mennyire jó ötlet)
2020. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a koronavírus-mizéria elején derült ki, hogy babát várok. Mivel akkor már leépítették a vizsgálatokat, nem is telefonáltam a 9. betöltött hétig, hogy időpontot kérjek, és a betöltött 10. héten mentem csak. Mivel (nagyon) várt baba volt, és semmi panaszom, teljesen felesleges lett volna korábban menni. Persze ha valaki el akarja vetetni, korábban kellene menni, hogy legyen idő időpontot kérni az abortuszhoz, de nálunk egyáltalán nem ez volt a helyzet. Egyébként korábban úgyis teljesen fölösleges menni, mostanra ki fog derülni, hogy megfelelően fejlődik-e, és nem mulasztottál el fontos vizsgálatot. Egyébként boldog babavárást!
2020. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy jártam, hogy csak a 9. héten tudtam elmenni, mert előtte nem volt rendelés a vírus miatt. Illetve volt, csak a szomszéd városban, de annyira nem siettem, mert túl korán sem akartam menni.
2020. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs panaszod, es nem kell semmilyen papirhoz/munkahoz igazolt terhesseg, szerintem meg jobb is, en direkt a 10. hetre kertem idopontot, addigra huvelyi uh-t is elutasithattam, hasin is jol latszott, a kovetkezo gyerekkel a 12. hetnel elobb nemfogok kerni.
2020. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek, mostmár meg nyugodtam. Első baba lessz azért nem tudtam mitévő legyek :)
2020. dec. 28. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Tökéletes. Aki előbb megy azt még háromszor visszahívják és ugyanugy izgul mert csak petezsak van/ mert nincs eléggé rosszul/túl rosszul van... Arról nem is beszélve hogy ha maganba mész az megint plusz pénz.

Én is 10 hetesen mentem, második gyereknél csak 12. Sokkal nyugodtabb voltam amúgy, bár én alapból nem szeretek orvoshoz járni, és már attól stresszelek ha menni kell.

2020. dec. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!