Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen Cx 2000 bajt jelent?...

8 hetesen Cx 2000 bajt jelent? Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Voltam a kórházban mert lett egy kis hüvelygombám és megvizsgáltattam magam. Itthon vettem észre hogy a papíromra cx2000 volt írva. Ez jelent bajt? A doki nem mondott semmit csak azt hogy mit használjak a gombára. Aggódom egy picit. Tavaly volt egy vetélésem.
2010. aug. 13. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj, nem kell.Nekem is volt vetélésem...tavaly...és nekem a kezdetektől c 2000.

Most 30 hetes vagyok, ma voltam pont dokinál, és mindig azt mondja, hogy minden oké, zárt a méhszáj.

Szóval nem kell aggódni, minden rendben:)

2010. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod. Akkor megpróbálok lenyugodni :-)
2010. aug. 13. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok, most néztem vissza a kis könyvem és tényleg mindenhol c 2000 van...és ráadásul kb a 20.héttől keményedik is a hasam, ami nem annyira jó.Ebben a hónapban pl tök sokat keményedett, éjjel is felkeltem rá, a frontok miatt, mégis ma azt mondta a doki, hogy minden oké, zárt a méhszáj.Pedig azért őszintén szólva kicsit aggódtam...

De nem kell, tudom én is, és Te is nyugodj meg, minden oké:)

persze pihizzél amikor tudsz, meg ne erőltesd meg magad nagyon, ne emelgess nehezet, na de ezeket úgyis tudod:)

Boldog, és aggodalom menetes babavárást:)

2010. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy! Köszönöm a megnyugtató választ. :) Persze pihenek amennyit csak tudok és a férjem is nagyon sokat segít. Remélem nem fogok mindent végig izgulni, csak nagyon rossz a tavalyi élmények után. Persze próbálok pozitív lenni. Biztos minden rendben lesz. Te is jó élő példa vagy rá. Neked is boldog és problémamentes várandósságot kívánok. Na meg persze ha itt lesz az ideje könnyű és gyors szülést.:))
2010. aug. 13. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!