Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy már 18 hetesen...

Normális, hogy már 18 hetesen 2000-es a méhnyak mérete?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem a 8.héttől ilyen volt...nem mondtak semmit rá, így nem pihentem extrán.A 2.lakunk, minden nap lépcsőztem.39.héten szültem, nem volt gond a terhesség alatt

boldog babavárást:)

2011. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az elsőnél a 30. hétig 3000 volt.

Most itthon vagyok a kisfiammal és arra gondoltam,hogy sokat emelgetem és jövök megyek egésznap.

Remélem nálam sem lesz gond!

2011. máj. 9. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:

3. baba szintúgy 18 hét és 2100.

nem vagyunk eltiltva semmitől :o

kisit kiakadtam mikor rákerestem,hogy ez mit is jelent...

2011. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, nekem az orvosom azt javasolta, hogy hagyjam abba az ülőmunkát. Mondjuk én mellette keményedtem is sokat.
2011. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is talan a 16. hettol 2000-es. A kisfiammal meg szules elott 2 hettel 3000-es volt. Elvileg, amig nincs nyitva a mehszaj, addig nem kell aggodni. En most a 30. hetben vagyok, meg nem nyilt ki.
2011. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a baj az ülőmunkával? Én kasszában ülök, ettől rövidülhet a méhszáj?
2011. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 14.héttől ilyen,azóta is tornázhatok,sétálhatok,bármit csinálhatok!

A 33.hétben járok és még mindig 2000.Főleg,ha nem első gyerek,akkor rövidül,anyukámtól hallottam,van akinek alapból ennyi.

Ne aggódj!

Boldog Babavárást!:)

2011. máj. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21:08-as vagyok. Nekem azt mondta a doki, hogy egyszerűen a gravitáció is lehet az oka a méhszáj rövidülésének, és állítólag ha sokat ül az ember, akkor ez nem kedvező ebből a szempontból. Genetikai oka is van persze, meg igaza van az előttem szóló anyukájának is :), ha nem első baba akkor is van ilyen. Ezek mind okozhatnak méhszáj rövidülést, de nem MINDENKÉPPEN okoznak. Tehát nem törvényszerű, hogy ha ülsz, megrövidül. Az én esetemben úgy gondolta a doki, hogy ha megoldható, inkább pihenjek többet (főleg, mivel kicsit később már csak 1000 volt az érték).
2011. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!