Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen cx:2000, ez ugye...

6 hetesen cx:2000, ez ugye nem baj? A doki nem mondott semmi rosszat.

Figyelt kérdés
Tudom mit jelent,az érdekelne,hogy másnak is volt-e ilyen,és nem jelent gondot.
2010. okt. 7. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:

3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi

2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi

1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi

A lehető legjobb :)

2010. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért a lehető legjobb?Nem a 3000-es lenne a legjobb?
2010. okt. 7. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:

6 hetesen ezt mérte? Még szívhang se nagyon van ilyenkor. Hát elég korai szerintem. Nekem a 18. héten volt ilyen az eredményem. Rengeteget keményedett a hasam . 36 hétre szültem.

Most 28 hetes vagyok és cx 3000 viszont megint rengeteget keményedik a hasam és 24. hét óta jóslófájásokkal táppénzen vagyok. Valószinüleg megint elöbb fog jönni a baba.

Kérdezz rá legközelebb ha mész vagy majd az ultrahangon.

2010. okt. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már szültél, akkor teljesen normális, ha még nem, akkor nem a legideálisabb, de baj akkor sincs, ez akár a 40. hétig is így maradhat. Azért kérdezz rá legközelebb, de ha a doki nem mondta, hogy baj, akkor nem lehet tragikus.
2010. okt. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sokan mondták,hogy hogy mérhette ezt 6 hetesen???Nem tudom,hogy hogyan,ez van a leletemen,lehet valami teljesen mást jelent,vagy véletlenül került oda ez az adat?

Volt szívhang,és első baba.Direkt kérdeztem a házaséletet,azt mondta szabad,tudja hogy dolgozom is,szóval semmi rosszat nem mondott.Még annyit,hogy hátrahajló méhem van,ha ez számít valamit.

2010. okt. 8. 09:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi volt az előző terhességemnél végig, most is ennyi volt az 5. héten és a 12. héten is.Most a 14. hétben vagyok.
2010. okt. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Olvastam,hogy van akinek alapból rövidebb,és hogy ez nem probléma.Jó orvosom van,gondolom szólt volna ha gond van,de még csak azt sem mondta,hogy kíméljem magam.Picit azért félek,remélem nem lesz gond.
2010. okt. 8. 13:45
 8/8 anonim ***** válasza:

A 000 a legfontosabb, amíg az megvan nincs gond! Én a 34. héttől voltam 2000, de egy héttel a kiírás után szültem. Nyilván nem is lehet mindenkinek 3000, nem vagyunk egyformák.


És nyitott vagy rövid méhszájjal is ki lehet hordani babát. Csak akkor bevarrják és a szülés előtt kiszedik varratot. Hülyén hangzik, de ezt több könyvben olvastam!


De szerintem téged ilyen gond nem fenyeget.

2010. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!