Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A SOTE 1-en mik a tapasztalata...

A SOTE 1-en mik a tapasztalataitok a genetikai tanácsadásról?

Figyelt kérdés
Ma kaptam beutalót. Nem sokkal ezelőttig a Bajcsy Zs. kórház látta el a genetikai tanácsadást, de úgy egy hónapja bezárták a szakrendelést a covid miatt, így a SOTE-ra kell mennem. Csak 7-10 évvel ezelőtti véleményeket találtam az ottani ellátásról, remélem, azóta javult a helyzet. Tudtok valamit arról, most hogyan zajlik a dolog? Mikorra adnak időpontot, sokat kell-e várni, szakmailag mennyire jók? Köszi!
2020. dec. 29. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Időpontot viszonylag hamar adnak. Fogadott doki nélkül 5 órát vártam időpont ide vagy oda. Kb. 30 kismama várakozott. Mint egy futószalag. Nem tudom mennyire jók szakmailag hozzám se szóltak.

A másik gyereknél fogadtam orvost de a Sote 2-n. Sokkal jobb volt. Max 10 percet vártam. Mindegyik genetikát a dokim csinált.

2020. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mar van rendeles a Bajcsyban,ott dolgozom :)
2021. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó hír! Nem tudod, kedves #2, esetleg át tudom szervezni a Bajcsy-ba úgy, hogy a beutalót viszont a Sote-ra adta ki az orvos? Vagy próbáljak új beutalót kérni? Szívesebben mennék hozzátok :)
2021. jan. 2. 23:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Hivd fel őket hétfőn es megmondjak,de új beutalóval biztosan ellatnak :)

Megkerdezhetem mi a problema?

Irj nyugodtan priviben :)

2021. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!