Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiválasztottan egy gyönyörű...

Kiválasztottan egy gyönyörű nevet a babámnak viszont a páromnak van ilyen nevű haverja. Ciki?

Figyelt kérdés
Kisfiúnk lesz és nagyon nézelődtünk a naptárba viszont nincs olyan ami nekünk igazán tetszett volna viszont a napokba találtam egy nevet ami teljesen megfogott... A gond hogy a párom egy haverját is így hívják... Mennyire lenne gáz felhozni, hogy én ezt a bizonyos nevet adnám a babánknak?
2020. dec. 29. 21:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés ciki szerinted, akkor nem igazán szoktatok igazán beszélgetni. Mi ebben a gáz? Megkérdezed és kész. :)
2020. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha utálja az illetőt, akkor nem adnám nevét a gyereknek. De ha jóban vannak, miért ne?
2020. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is Dani a haver, és tetszik az a név, hogy Dani, nem tudom, miért kéne ez bárkit zavarjon.
2020. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem baj..sőt! legyen a haver a keresztapa!
2020. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi rossz nincs :)
2020. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek nem ciki, de mikor én felhoztam az Ambrus nevet, a férjem közölte, hogy kizárólag az ilyen vezetéknevű, és így szólított haverjára tud asszociálni, így kizárt, hogy belemenjen.
2020. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?

Nekem egyetlen fiú név tetszett. A párom munkatársát (akivel napi 8-10 órát együtt dolgozik, nemcsak 1 kollégát a sok közül) is így hívják, de ez minket nem érdekelt, akkor is azt a nevet adtuk a fiunknak, mert az tetszett.

Nyilván nem fogjàk azt hinni, hogy a haverról lett elnevezve.

2020. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem értem miért ciki szerinted.

A fiúnkat úgy hívják mint a volt főnökömet. Aki a férjem munkatársa.

Listáztuk a neveket amik tetszenek, és erre esett a választás. Mellesleg a férjem egyik csapattársát is így hívják. Nincs ebben semmi ciki.


Vagy attól tartasz h a férjed fülébe bogarat ültetsz, h talán a haver csinálta?

Stabil!!!

2020. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nevet úgysem találtok ami

1: mindkettőtöknek tetszik

2: nincs a környezetben hasonló név.


A mi fiúnknak ugyanaz lesz a neve, mint a barátaink fiának. De ahogy régebben egy Péter is megannyi Péter mellett nőtt fel, így a mostani neveknél sem lesz fura ha van már a társaságban vagy ha pl a szomszédot is így hívják. Ráadásul a jelenlegi barátok sem biztos hogy később jelen lesznek az életünkben, mert a barátok köre is van, hogy változik.

2020. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, de szerintem nem kellene, hogy probléma legyen.

Közeli rokon nevét én sem adnám, de a haverok neve nálunk egyáltalán nem kizáró ok. :) Az én kisfiam neve is egyezik a férjem egyik haverjáéval, de fel sem merült, hogy emiatt ne adnánk.

De gondolom úgyis megbeszélitek a nevet a pároddal, majd szól, ha valami miatt nem szeretné adni azt a nevet.

2020. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!