Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után ki mennyi...

Missed ab után ki mennyi idövel esett ujra teherbe? Nehezebb teherbeesni utánna?

Figyelt kérdés

Sajnos a 12.edik héten megállt a Babánk szíve.

ki mikor esett ujra teherbe a mütét után?

Köszi


2010. aug. 13. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
2010. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami történt! :-(

Én a műtét után nagyon hamar ismét terhes lettem (2. hónapban, amikor már próbálkozhattunk)- azt mondják a szervezet még emlékszik a terhességre.

Kitartás!

2010. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom!

Nekem 13. héten vették észre, hogy nem dobog a szíve.

2 hónappal a műtét után terhes is lettem.

Sok sikert!

2010. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is volt marciusban. :-( 8 hetesen ment el.Utana aprilisban megjott, de mar majusban nem. A doki 6 honap varakozast mondott ugyan, de a pici fiunk mar jonni akart.:-)) Eloszor megijedtem, hogy tul keves ido telt el, de nem volt semmi baj. Most mar lassan 6,5 honapos a dragam!
2010. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is most volt mised abom juli 22-n.

9 hetes magzatomnak szintén nem vert a szíve.

Azóta voltam kontroll vizsgálaton, az orvos azt mondta minden ok.Lehet újra próbálkozni.

Sok sikert kívánok minden babára vágyónak!

2010. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12 hetesen műtöttek engem is, decemberben, májusban estem újra teherbe, de csak azért, mert addig határozottan védekeztünk, ránk parancsolt a doki. De első próbálkozásra összejött. Már 6,5 hónapos a drágám.
2010. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom ami történt,őszinte részvétem!

Nálunk a 9.héten távolították el az elhalt embriót és ezután 3 hónapra rá megtörtént ismét a csoda.....most 29 hetes kismama vagyok!

Ne keseredj el,Nektek is sikerülni fog ismét!

A Miss.ab feldolgozásában az segített nekem,hogy belegondoltam mi lett volna ha később ha el,vagy ha egy nagyon beteg,magatehetetlen gyermeknek adtam volna életet,aki egész életében csak szenvedne!

További szerencsés próbálkozást!

2010. aug. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 eszo ***** válasza:

szia! nekem 5 és fél hetesen volt spontán vetélésem..azt mondják könnyebb teherbe esni utána

ez volt a 2. hónap, hogy próbálkozunk..remélem sikerült!


és nektek is mielőbb összejön!

drukkoliok!

2010. aug. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem tavaly szept 30-án volt missed ab-m üres petezsák miatt februárban már pozitívat teszteltem most 29 hetes a kisfiam bár én vettem ovulációs tesztet és ezek szerint bevált!

Sok sikert a babához!Én úgy tekintek az üres petezsákra amiről nem tudjuk hogy volt-e benne baba mint egy eltávozott kisemberre és sohasem felejtem el őt!

Nekem így volt könnyebb feldolgozni.

2010. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek és sajnálom azokat akik átestek rajta.
2010. aug. 24. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!