Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap elvették a babámat 9...

Tegnap elvették a babámat 9 hetesen, mert megállt a szive. Miért lehetséges ez? Hány honapot kell várni ujraprobálkozáshoz és az abortusz után nehezebb teherbeesni?

Figyelt kérdés
2007. dec. 29. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Elősször is ne keseredj el.Nem szabad.Én az idén voltam így,májusban 9 heteen megállt a babám szive,és elvették tőlem is.Azt mondták az orvosok,hogy minimum 6 hónapot kell várnom a következő terhességgel.Kivártam(majdnem),és most 3 hónapos kismama vagyok.És egyáltalán nem nehéz terhesség után teherbe esni,sőt.De még túl korán nem szabad,mert a sebnek be kell gyógyulni.Fel a fejjel.
2007. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnálom ami veled történt, májusban velem is megtörtént, szintén 9 hetesen halt el a baba, művileg kellett elvenni. A valódi okokra meg csak találgatások voltak, a szövettan sem mutatott semmit. A műtét után 9 napig véreztem, fájdalmam nem volt. A műtét után 2 ciklusom szabályosan megjött, a harmadik már nem mert újra teherbe estem. Most a 24-dik hétben vagyok, de ennél a terhességnél a 6-dik héttől sárgatesthormon tablettát kaptam mert barnás pecsételésem volt 6 napig.

Teljesen jól vagyok szépen fejlődik a baba.

Ne add fel, és ne szomorkodj, mert a korán elhaló vagyíelvetélődő babák általában súlyos rendellenesség miatt pusztulnak el.

Fel a fejjel, pihend ki magad, szedjél vitaminokat, a ciklusod rendbetételére igyál napi 2 csésze cickafark-palástfű teakeveréket és meglátod hamarosan újra kismama leszel. Abortusz után nem nehezebb teherbe esni mert a

műtét során teljesen kipucolják a méhnyálkahártyát és teljesen újjászületik a méhed belűről, felfrissül.

Kitartás!!!

2007. dec. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!