Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesség...

Veszélyeztetett terhesség alatt lehet irodai munkát végezni?

Figyelt kérdés
Pl ha olyan a munkám hogy csak 8tól 4ig ülök akkor meg lehet beszélni a dokival, hogy dolgozhassak?
2020. dec. 30. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ mi bajod. Nekem rá volt írva a papíromra rögtön hogy veszélyeztetett terhes (Leiden+mthfr mutáció, végig kellett injekciózni magamat), de ez csak annyit jelentett, hogy bármikor kérésre kiír a háziorvos.
2020. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Veszélyeztetett ezer meg egy ok miatt lehetsz.

Lehetsz akár eü-i probléma nélkül is csak a korod miatt.

Meg lehetsz olyan okból is, ami szigorú fekvést kíván.

Első terhességemet végig dolgoztam veszélyeztetettként, mivel csak Leiden miatt voltam az. Szúrnom kellett esténként vérhigítót és ennyi.

Második gyereknél nem dolgozhattam irodában sem, mert ágynyugalom kellett vérzés miatt.

2020. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem a rossz helyen levő méhlepény miatt a 16.héten azonnal táppénzre tett az orvos, hiába végeztem irodai munkát.
2020. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!